Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A leszokás után fellépő...

A leszokás után fellépő tüneteim, normális? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

csökkent káluim szint

enyhe hajhullás

fog romlás(vérző íny,elhalt fogak)

emésztési zavarok(puffadás,gyomorsav,laza széklet)

fülzúgás

néhai rosszullétek(gyengeség,verejtékezés,remegés,gyomor diszkomfort érzet)

deréktáji enyhe fájdalom

végtagi gyengeség,enyhe izomláz érzet

koncentrációs zavar

akarat erő csökkenése

hullámzó közérzet


nem tünet de megjegyzem,hogy a cigit abszolút nem kívánom 10 év után,aminek örülök de kicsit fura.



2018. márc. 1. 18:22
 1/6 Mádár0218 ***** válasza:
Szerintem ezk nem attól vannak, menj orvoshoz
2018. márc. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem se attól vannak, fordulj orvoshoz!
2018. márc. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!voltam már egy csomó vizsgálaton,a kálium szintemet helyre is tették a kórházban de konkrétan nem mondták meg mitől ment le,voltam vérvételen 3-4 szer,voltam kardiológián,gasztroenterológusnál,háziorvosnál,vér eredmény kifogástalan,hasi ultrahang teljes negatív,azt mondták komolyabb bajom biztos nincs,pánikbetegségre gyanakodnak,jövő héten pszichológushoz megyek,eleinte éreztem jelét pánikbetegségnek de mostanában nem, rosszullétek el is múltak,akaraterőm is kezd vissza térni a hullámzó közérzet is javuló tendenciát mutat,de a többi...szerintetek ötletek,milyen szakrendelésre menjek?A válaszokat megköszönöm!
2018. márc. 1. 22:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy valamire allergiás?
2018. márc. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
régen voltam már allergia vizsgálaton,szerinted érdemes lenne?vitaminokra gondoltam még,elmúlt 2 évben nem figyeltem az egészséges étkezésre.
2018. márc. 2. 13:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet.
2018. márc. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!