Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi az a JUUL Vape? És itt Mo....

Mi az a JUUL Vape? És itt Mo. -n hol lehet beszerezni? Egyáltalán be lehet? És ebbe bármilyen e liquidetet bele lehet tenni?

Figyelt kérdés

2018. márc. 4. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
20%

[link]

Itt mindent megtalálsz róla. Magyarországon szerintem biztos nem tudod beszerezni, ha már a sima e-cigik is ennyire be vannak korlátozva. Lötyit nem tudsz beletölteni, mivel külön patronok vannak hozzá.

2018. márc. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Minden almom egy ilyen de konkretan lehetetlen beszerezni.Vagy ha sikerul is, nagyon maceras lehet hozza rendelgetni a patronokat.
2018. márc. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 ivikari válasza:
Elöljáróban egy kátránymentes cigi, koncentrált nikotinnal ami olyann mint egy hosszabacska pendrive. Ebayről beszerezhető kb 13 ezer forintért és adnak hozzá 4 podot(ez a starter kit). A podok darabja 1000 forint, ezeket csak 4-es csomagban tudod beszerezni ami azt jelenti hogy 1 csomag 4ezer és majdnem ugyanennyi a szállítás sajnos. Ha megnézed youtubon csomó olyan videó van róla hogy lehet újratölteni(mert igenis újra lehet tölteni) illetve hogy csinálhatod meg te magad is ezt a folyadékot(glicerin+propilén glikol+ételízesítő/akármilyen adalék). Én amerikában nagyon sokat használtam mert konkrétan mindenkinek van és rohadt jó. Van aki azt mondja hogy alig van benne nikotin, na ez kamu. Ha elég nagyot beleszívsz igenis tud ütni. Nekem is nemrég jött meg és nagyon elégedett vagyok vele.
2019. jan. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
a slukk.com -on lehet venni mindent hozzá magyarországon, de a podok EUsak, ami 1.7% nikotin az amerikai 5% helyett...
2019. márc. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 mrs.pingu válasza:
www.slukk.com
2019. okt. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Tattu válasza:

Hi !

Nekem van egy, én még régebben Ausztriábol szereztem be egy kezdő készletet, azóta azt használom. Ajánlani tudom, cigiről szoktam át erre...egy gondom csak az vele, hogy ha egy pod-ot 2-3szor újratöltök (igen, újra lehet), akkor a porlasztó és/vagy a vatta már megy tönkre... beszerezni/készíteni liquidet ugye olcsóbb, mint venni hozzá pod-okat egyfolytában, viszont az tény, hogy egy nem használt pod és egy újratöltött pod között brutálisan nagy az élménybeli különbség, az előbbi javára. Ja, beszerezni a JUUL-t...hát Magyarországon is lehet, de egyáltalán nem éri meg. Csillagászati ára van egy Ausztriaihoz képest (Értsd.: Au-ba vettem kábé 25 euróért, Magyarországon még kábé 100 euró egy nyamvadt Starter Kit)

2020. dec. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!