Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Tapasztalt e-cigisek! Mi a...

Tapasztalt e-cigisek! Mi a véleményetek erről a készülékről?

Figyelt kérdés

[link]


Az érdekelne, hogy ez így készletként megéri az árát, és jó minőségű?

Illetve a termékleírásban azt is írja, hogy "a patron fűtőbetétje kb. 2-12 hét használat után elhasználódik, cserére szorul." A kérdés az lenne, hogy a fűtőbetét az a feltekercselt huzalt jelenti?



2018. márc. 5. 17:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Soha! Szerintem csapj hozzá 2-3 ezer forintot és vegyél egy Ego AIO-t, higgy nekem sokkal jobban jársz vele. Az egyik legjobb kezdő e-cigi, ami a piacon van. A fűtőbetét az a porlasztót jelenti, amit 2-3 esetleg 4 hetente kell cserélned (használattól és lötyitől függ). Ezt jópár dohányboltban kaphatsz 1000-1500 forint körül, viszont a helyedben a készülék megrendelésekor egyidejűleg rendelnék ebay-ről vagy gearbest-ről hozzá porlasztót (a gearbest-en eredetit árulnak az ebay-en pedig eredetinek tűnő porlasztót, ami pár nappal kevesebbet bír és néha előfordul, hogy selejtes jön). Ezeken az oldalon 5 darab kerül 1400-1500 forintba, szóval nyilván sokkal jobban megéri, mintha egy darabot vennél ugyanennyiért.
2018. márc. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Értem, köszi a hasznos választ, ment a zöld kéz.


Még annyi érdekelne, hogy az általad ajánlott készüléknél nincs olyan lehetőség, hogy szétszedem a kazánrészt, és kicserélem a huzalt és a vattát? Ezzel úgymond "megspórolnám" a porlasztócserét. Lehet suta a kérdés, de nem sokat konyítok hozzá, így biztosra akarok menni mielőtt vásárlásba kezdek.

2018. márc. 8. 17:36
 3/10 anonim ***** válasza:

Az Ego AIO-t nem tudod szètszedni, csak annyira, hogy liquid-et tegyèl bele, vagy, hogy kazánt cserèlj.

Ez a kèszülèk, amit linkeltèl nek igazán a legjobb, ha ez lenne a legelső, akkor talán kezdèsnek jó pár hónapra, de többre nem, nekem is volt 2 hasonló szettem, ritkán kellett tölteni, de nehezen fèrt el a zsebemben, a liquid ízèt kb sememnyire nem adta vissza ès a gőze is kevès.

Egy AIO-nál ilyen gondok nincsenek, esetleg ha nem tetszik a Joeytech, akkor nèzz egy Void Xeo-t, viszonylag olcsó bele a porlasztó is(560-700 ft trafikban).

De vannak egyèb jobb minősègű kezdőszettek is 12 ezer ft alatt.

2018. márc. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok! Tény, hogy nem tudod leszedni a tankot a mod-ról, de tudsz bele venni RBA fejet, ami felújítható porlasztó (ehhez kell a huzal és a vatta) [link]
2018. márc. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Első válaszoló! Köszönöm eddigi válaszaid, rendkívül hasznosak voltak számomra.


Még egy kérdés merült fel, méghozzá az, hogy a porlasztó ellenállását mennyiben befolyásoljla a huzal? És vattának valami speciális dolgot kellene bele tenni vagy jó az "esbüdzsés" vattakorong vacak is?

2018. márc. 9. 22:25
 6/10 anonim ***** válasza:

Még mindig az első válaszoló vagyok!

Az ellenállást nyílván a huzal határozza meg. Lehet venni előre tekert fix ohm számú porlasztót, illetve tudsz magadnak is tekerni tetszés szerint. A vattáról pedig annyit, hogy jó a spáros vattakorong is átmenetileg, de nem olyan hatásos. Lehet venni vattát 1400 vagy 1700 forintért, de én nekem már másfél éve bírja ez az egy csomag vatta, szóval elég hosszú élettartamú, ahogyan a huzal is, mivel nekem 3-4 havonta kell cserélni huzalt (persze időközben kicsit megkapargatom/megtisztítom), vattázást pedig 2-3 hetente szoktam csinálni. Ezen az oldalon minden kelléket megtalálsz elég jó árban és minőségben, én innen szoktam venni. vape42.hu

2018. márc. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Értem. Egyébként a készülékbe 0.6 vagy 1 ohmos porlasztót lehet beletenni elvileg. Mi történik ha a porlasztó újraépítése után pl 0.8 ohmos ellenállás jön ki? Illetve a magának a porlasztó "házának" is van ellenállása ami számottevő? Ha igen, akkor hogy kellene kalkulálni hogy megfelelő ellenállást kapjak végeredményben?
2018. márc. 10. 16:09
 8/10 anonim ***** válasza:
0,5 alá tudtommal ennél a készüléknél nem szabad menni, mert nem bírná el. Ha 0,8 jön ki az teljesen okés. Régen nekem is ilyen készülékem volt, azóta már váltottam, én az 1 ohm-os porlasztót kedveltem a legjobban, nem merítette nagyon aksit és hideg gőze volt, ezért szerintem érdemes 1 ohm-ot tekerni bele, de mivel mindenki más lehet neked a melegebb gőz jön be, ezt úgyis ki tudod tapasztalni, ha veszel egy ilyen készüléket, mert egy ilyen egy olyan porlasztót adnak hozzá.
2018. márc. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Találtam egy videót is, ahol elég szépen látható, hogyan kell megtekerni https://www.youtube.com/watch?v=EXjC0EXCsCw. Illetve az előző hozzászólásomnál az első mondatomat kijavítanám. Tehát azért nem érdemes 0,5 alá menni, mert az aksi nem bírná el hosszútávon, mivel minél kisebb az ellenállás, annál jobban eszi az aksit. A videóban 0,35-re tekerte az illető, tehát például egy 0,35-ös tekeréssel nem igazán bírna ki a sima AIO 1500mah-s aksija egy napot.
2018. márc. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Értem. Egyébként a BF RBA porlasztónál szájból tüdőre, vagy egyből tüdőre kell szívni? Vagy ez így nincs szigorúan megmondva?


Az AIO-hoz alapból szájból tüdőre használatos (MTL-es) porlasztó jár ha jól tudom. Ebben tehetek kárt ha egyenesen tüdőre szívom?

2018. márc. 10. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!