Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Vape 18-22 ezer forint körül?

Kosziavalaszt94 kérdése:

Vape 18-22 ezer forint körül?

Figyelt kérdés

Sziasztok, új e-cigit szeretnék venni magamnak és próbálom beásni magam jobban a témába, mert már 2 előre összerakott készlettel befürödtem és kidobott pénznek érzem, így, hogy akksihibásak lettek pár hét/hónap alatt.. Szóval szeretnék egy tartósabb példányt vásárolni, de maximum 15-20 ezer forintot tudnék rákölteni kollektíve + liquid - esetleg akksi ha úgy van..

2 kérdésem lenne felétek alapvetően, hogy hol van most Pesten olyan szakbolt (nyilván figyelembe véve a korábbi Májust), ahol készségesen segítenek nekem és be is tudok kényelmesen vásárolni. A másik pedig, hogy milyen installációt ajánlanátok ilyen szűkös anyagi lehetőségekre.. amik kikötések lennének.. ne legyen nagyon meleg és erős füstje, azaz aránylag magas 1 ohmos setup kéne nekem szerintem, számomra a füst élménye és az íz a fontos, nem a 'torokhatás', nem tenném le mellette a cigit, csak kiegészítésképp kéne nagyon - apropó, kapható-e még nikotinos liquid? -, ezenkívül jó lenne, ha aránylag normális üzemidővel és legalább 2 ml-es tankkal bírna a történet. köszönöm előre is!



2018. márc. 6. 22:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Sajnos itthon nem igazán fogsz tudni jó szettet venni, mert a dohányboltos e-cigik nem a legjobbak és még ráadásul rohadt drágán árulják. Interneten tudsz nézni pl.: nosmoke.sk, de ha olcsóbban akarsz, akkor érdemesen fasttech.com-on nézegetni, igaz ez kínából jön és kb 3 hét a szállítás, de sokkal megfizethetőbb és jóval nagyobb választék van. Nem csak az 1 ohm felett lévő porlasztók gőze hideg, függ a teljesítménytől is. Ezenfelül nem tudjuk, hogy mtl vagy dl kazánt szeretnél. A lötyiről pedig annyit, hogy lehet kapni nikotinosat is, viszont szintén a legjobb választás, ha magadnak kevered, sokkal többet kapsz belőle és sokkal olcsóbb (csak példaképp, megveszed egy weboldalról 1000 forintért a 10ml lötyit, otthon pedig nagyon maximum 2500 forintért 100ml-t kapsz, azért van különbség a kettő közt, hogy 100ml/2500ft vagy 100ml/10000ft).
2018. márc. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!