Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Cigi Rendelés Online?

Cigi Rendelés Online?

Figyelt kérdés
Szeretnék cigit rendelni online. Tudtok mondani olyan oldalt ami nektek bevált?

2018. márc. 10. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
Feltételezem, hogy nem vagy 18 éves és nem, nem lehet online rendelni. Tessék leállni a dogányzásról.
2018. márc. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*dohányzásról
2018. márc. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak e-cigit lehet online rendelni.
2018. márc. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kedves #1 19 éves vagyok, és nem csak e-cigit hanem rendes cigit is árulnak, viszont sok a kamuoldal. Azt szeretném megtudni, hogy van e akinek van tapasztalata ilyen téren és tudna e nekem ajánlani egy megbízható oldalt
2018. márc. 10. 18:39
 5/7 anonim ***** válasza:

Na akkor hadd oszlassam el a kételyeket.

Igen is lehet cigit online rendelni, DE erősen kétlem, hogy a magyar átlag ember pénztárcája megengedhet ilyen luxust.


Szóval inkább ejstük a támát...

(és maradjatok a magyar cigiknél)

2018. márc. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 a luxus elég túlzó jelző az online rendelt cigire. A legtöbb oldalon $28 körül van egy karton ($1=254 Ft mai árfolyamon) ami kb 7000 Ft. A szállítás meg kb 2000 Ft-ra jön ki függetlenül attól hogy hány kartonnal rendelsz. De egyébként vannak oldalak ahol már $18-20 ért is vannak kartonok.
2018. márc. 11. 10:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Én rendszeresen megyek cigis fórumokra és ott írják h van aki rendel külföldről. Csak nézz utána mert sok oldal kamu, meg nézd meg a jogszabályokat
2018. márc. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!