Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 1 napja nem cigiztem. Mennyi...

1 napja nem cigiztem. Mennyi idő múlva nem fogom kívánni a cigit?

Figyelt kérdés
Gondoltam egyet, és le akarom rakni. Még most is nagyon kívánom, de az akaraterőm erősebb. Mennyi időnek kell eltelnie, hogy elmúljon a cigi utáni vágy?

2018. márc. 11. 09:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Pár nap múlva jobb lesz, grat.
2018. márc. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Próbálom lekötni a figyelmem, most nehéz, de tudom hogy megéri. Ma többet ettem a megszokottnál, nálam valamennyivel csökkenti a cigi utáni vágyat.

Egyébként 3 éve cigiztem, napi kb. 1 doboz, de ha ideges voltam, vagy buliztam, akkor elment 2-3 dobozzal is. 24 éves vagyok.

2018. márc. 11. 17:37
 3/7 anonim ***** válasza:
42%

"Mennyi időnek kell eltelnie..."

Az egész életednek. Nem szeretek ünneprontó lenni, de az 20 év múlva is elő fog jönni. Nem lesz olyan erős , mint most, de jelen lesz az életed egészében.

2018. márc. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Dehogy lesz jelen, ezt a marhaságot. Csak akarat erő kell és túl leszel rajta. Nekem sose volt hiány érzetem, pedig több ideig szivtam mint te és már elég régóta letettem.

Ne azon agyalj hogy hűha de hiányzik, nem is kell rágondolni.

2018. márc. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
3 hetet mondanak....sajnos én 2 nap után megint rágyújtottam de megint meghallgatom Allen Carr könyvét a youtubon...sikerülnie kell...nem lehetek ennyire gyenge :(
2018. márc. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2018. márc. 13. 06:44
 7/7 anonim válasza:

Ha még veletlenul kivánnád akk szerintem vegyel egy ecigi

Nekem bevált

2018. márc. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!