Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Joyetech eGo AIO készülékhez...

Joyetech eGo AIO készülékhez milyen huzalt vegyek?

Figyelt kérdés
Tervezek venni egy ilyen készüléket plusz egy BF RBA újraépíthető porlasztót mellé. Az érdekelne, hogy milyen huzalt érdemes venni, amivel lértehozhatok egy 1 ohmos ellenállású porlasztót?

2018. márc. 11. 21:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Semmilyet. A BF RBA egy rémálom. Nagyon, tényleg nagyon-nagyon nehéz építeni, és a végeredmény is szar lesz. Ez a legrosszabb, legkörülményesebb RBA amihez valaha balszerencsém volt. Arról nem is beszélve hogy az AIO alapból kis, 2ml-es tankjából érezhetően többet szorít ki, mint az eldobható AIO porlasztók.


Ha mindenképp RBA-zni akarsz, ne Joyetech AIO-t vegyél. Ha mégis bele akarsz vágni a BF építésébe, akkor a 28g (0.32 mm) SS316 drót jó lesz bele. De tényleg nem javaslom. Az AIO-ban pont az a jó, hogy nincs szívás vele. Vegyél hozzá egy marék porlasztót, és élj boldogan.

2018. márc. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Értem. Tudsz olyan készüléket mondani, amihez tudok újraépíthető porlasztót szerezni, és maga a készülék nagyjából 10.000 forint körül van?
2018. márc. 12. 18:58
 3/14 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudok, és nem is hiszem, hogy van.
2018. márc. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Egyébként a szar végeredmény alatt mit értesz pontosan?

Használhatatlanul szar, vagy csak nem teljesen olyan élményt nyújt mint az eredetileg hozzá járó porlasztók?

Az engem nem zavarna ha kellene az összeszereléssel bíbelődni egy kicsit, de a végeredmény már annál fontosabb

2018. márc. 12. 20:26
 5/14 anonim ***** válasza:

Szörcsögött, köpködött, néha alig volt gőze, alacsony folyadékállásnál megbízhatatlan volt a bottom feed, az oldalsó nyílás pedig túl magasan van. Csináltam függőlegesen, vízszintesen, aztán 3-4 próbálkozás után feladtam. A rögzítőcsavarral nagyon kényelmetlen dolgozni.


Lehet, hogy neked jobban megy majd, ezek csak a saját tapasztalataim, bár fórumok alapján nem vagyok vele egyedül. Nagyot nem kockáztatsz, hiszen ha neked sem jön be, legfeljebb használod az AIO-t a gyári porlasztókkal.

2018. márc. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Értem, szerintem még agyalok egyet ezen a dolgon. Köszi a válaszokat.
2018. márc. 13. 18:21
 7/14 anonim ***** válasza:

Ezt nézd meg: iJust ONE + ECR porlasztófej


[link]

[link]

2018. márc. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Megnéztem, jónak tűnik. Ha ilyen porlasztót vennék, akkor inkább iJust 2-be használnám, mert az jobban bejön mint a ONE (és ha jól tudom akkor az iJust 2-be is kompatibilis, javíts ki ha tévedek).

Ez viszont egy további kérdést vet fel bennem: az iJust 2 nem egy mechanikus mod? Csak azért, mert tudomásom szerint ezek azok a modok amikkel robbanásos balesetek szoktak történni. Vagy netán ezt rosszul tudom? Lenne valami kockázat abban ha relatíve kezdőként használnám az iJust 2-t?

2018. márc. 15. 22:25
 9/14 anonim ***** válasza:
Igen, jó az iJust 2-be is. Nem kell félned tőle, ugyanolyan félmechanikus rendszerű, mint az AIO vagy ez a ONE: az akksi "nyers" feszültségét tudja csak, de van benne rövidzárvédelem.
2018. márc. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, hasznosak voltak, ment a zöld kéz!
2018. márc. 16. 11:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!