Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » E-cigiknél mitől függ, hogy...

E-cigiknél mitől függ, hogy az adott készülék szájból tüdőre, vagy egyből tudőre szívásra használható?

Figyelt kérdés

Annyit tudok, hogy a porlasztótol függ, méghozzá hogy MTL-es/DL-es az adott darab. De az is érdekelne, hogy tehetek-e kárt a készülékben ha nem megfelelően használom, azaz pl az MTL-es porlasztót egyből tüdőre szívom?


Mi az a meghatározó tulajdonság, ami alapján elkülönül a két porlasztótípus?


Illetve ha én magam építek újraépíthető porlasztót, akkor annál mitől függ hogy szájból tüdőre vagy egyből tüdőre használatos?



#készülék #e-cigaretta #DL #porlasztó #MTL #szájból tüdőre #egyből tüdőre
2018. márc. 13. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Ahogy neked jobban esik.
2018. márc. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

0.5 vagy 1 ohm alatti, nagyobb levegő - DL

0.5 vagy 1 ohm vagy feletti, kisebb levegő - MTL

A levegő nem csak a külső levegő állító függvénye, hanem a porlasztó belsejében is kell nézni.

2018. márc. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Második válaszoló!


Köszi a választ, ment a zöld kéz.

Levegőzést a huzalnak a vertikális/horizontális elhelyezkedése határozza meg?


Ha én építek egy újraépíthető porlasztót kb 1 ohm ellenállással, és horizontális huzalelhelyezkedéssel, akkor az alkalmas lenne egyből tüdőre szívásra?

2018. márc. 18. 19:02
 4/7 anonim ***** válasza:

Második vagyok


Milyen típusú tankod van?


Pl Kanger Subtank Mini RBA-val tökéletes a horizontális DL. 2.5-ös nagyméretű, kicsit jobban fel kell emelni a tekerést, mint MTL-ben, és már közepes levegőzéssel is alkalmas Dl-re.

28g SS huzal, 5 teljes menet - ez kb 0.5-0.6ohm lesz.

Ha vékonyabb huzalt, vagy NiCr-t használsz, akkor magasabb lesz az ellenállás.

2018. márc. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyméretű helyett magméretű akart lenni ;)
2018. márc. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Egészen pontosan egy Eleaf iJust 2-t tervezek venni és ehhez használnék egy ECR - RBA újraépíthető porlasztót. Horizontálisan lenne a huzal. Ez megfelelne DL használatra az általad előbb megadott huzalra vonatkozó adatokkal ? (28g, 2.5-ös magméret, 5 tekerés, SS huzal)


Amúgy az SS huzal alatt az SS316-ot érted vagy az SS316L-t? Van jelentős különbség egyáltalán köztük? Ez a huzal: [link] megtenné?

2018. márc. 19. 18:17
 7/7 anonim ***** válasza:

Az ECR nekem kicsit macerás volt a Kanger RBA után,így vissza is tértem rá, de szerintem csak szokás kérdése.

Az iJust-okra sokan panaszkodnak gombhiba miatt.

De nem ezeket kérdezted ;)


Hogy a 316 és a 316L között mennyi különbség van azt nem tudom, én ezt használom :

[link]


Igen, megfelel DL-re, igaz én a Kanger Subtank mini-be használom, 2-3 hetet kibír napi 2-3ml lötyihasználattal.

MTL-ben 4-6nap, napi 3-5ml, de ott 3-as magmérettel használom

2018. márc. 20. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!