Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » E-cigi azoknak is gazdaságosab...

E-cigi azoknak is gazdaságosabb, aki nem szív olyan sokszor?

Figyelt kérdés

Hogy ha monjuk úgy nézzük, hogy változó, általában egy nap egy cigi megy el, max kettő, de van, amikor kimarad egy vagy több nap két cigi között.

Szóval ilyen gyakorisággal :D



2018. márc. 19. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Az E-cigi csak a gyártoknak és a forgalmazoknak gazdaságos. Te minek szivod egyáltalán?
2018. márc. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, csak más szempontból.
2018. márc. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet ilyen eseteknél nem gazdaságosabb, de tény, hogy sokkal "egészségesebb". Én is cigiről váltottam e-cigire pár éve, azóta sem bánom!
2018. márc. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hali! Megpróbálok objektív maradni, de nagyon dühít a kérdés!

(Nem vagyok "kampány embere semminek")

Én 3. Éve haszálom az e-cigit.

Miért dohányzunk? Hamár tesszük, miért ne lehetne kellemes illat közben, és finom íze.

Attól függ mi a szándék! Gyári előre töltött készülék esetén napi használatkor nem túl drága!

Szerintem a kézzel tölthetős jobb olcsobb univerzálisabb. Több izt lehet haszálni!

Olcsó? Mivel 150wattos gépem van, 10ml el tudok füstölni egy nap alatt, pláne ha nikotin mentes.

Tehát nem csak az ár a szempont.

2018. márc. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én cigarettáról leszokott, meggyőződéses e-cigizőként mondom neked, ha valóban napi egy szálról beszélünk, akkor maradj a hagyományos ciginél. Ez olyan kis mennyiség, hogy nem károsabb, mint eltölteni +1 órát a belvárosban. És mivel minimálisan vagy nikotinfüggő, fontos, hogy ez így is maradjon. Ha vennél egy e-cigit, egész biztosan többet szívnád, és benne van a pakliban, hogy rászoknál.
2018. márc. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!