Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A munkahelyen napi kb 5 szál...

A munkahelyen napi kb 5 szál cigit szívok, viszont ha nem kell dolgozni akkor egyáltalán nem, mégcsak eszembe se jut. Fel kéne mondanom h leszokjak?

Figyelt kérdés
3 hét szabadságra elmentem, már az első pillanattól kezdve semmi ingerenciám nem volt h rágyújtsak. Visszamentem dolgozni, az első gondolatom volt h cigi. Ugyanez, hétvégén, sose jut eszembe, de még ha itthonról dolgozok, akkor se.
2018. márc. 20. 18:27
 1/7 A kérdező kommentje:
Sokan mondták amúgy h ez csak ideiglenes és rá fogok szokni teljesen, és félek is kicsit. De ez már így megy 3 éve, szóval nem biztos, h igazuk van.
2018. márc. 20. 18:28
 2/7 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy megvagy nélküle.
2018. márc. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
elhiszem, mert mint írtam meg is vagyok. de melóhelyen mégis rágyújtok. ha valami miatt nem tudok az baj.
2018. márc. 20. 19:07
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
jobb lesz nélküle hidd el
2018. márc. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Milyen cigit szívsz?
2018. márc. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én is ilyen vagyok :( ... ha nem gyújtok rá munkahelyen baromi bunkó vagyok a kollégákkal (inkább őszínte) a cigivel elnyomom az indulataimat...de ma eldöntöttem...inkább bunkó leszek xD
2018. márc. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Clay Morrow ***** válasza:
Én is majdnem pont így vagyok. Melóba elszívok 2-őt. Viszont mikor itthon vagyok naponta max 1-et.
2018. márc. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!