Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ajanlanatok vattas patront...

Ajanlanatok vattas patront ecigihez?

Figyelt kérdés

Az lenne a kerdesem h milyen vattazos patronokat ajanlotok? A cel a nagy tomeny fust lenne de ha ereznem az izt az se artana. Illetve ha ilyen tipusu patront veszek akk nem kell bele vennem csere porlasztokat ugye?


510es csatlakozasu,allithato feszultsegu a keszulekem.

(Istick pico 75W)


A valaszt elore is koszi!



2018. márc. 20. 19:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Én a helyedben valami RTA-t nézegetnék. Esetleg Griffin 25? Fused claptonnal, 55-60w-on elég jó. Ízre az egyik legjobb, gőzre is elmegy egynek, nyílván nem egy dripper vagy cloud beast gőze van, de van.
2018. márc. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Griffin 25 nem fér rá a Pico-ra!! 60 watton a Pico-t nem biztos hogy jó ötlet hajtani. Nagy gőzhöz kell teljesítmény, pl 2akkus modok. Akkor már jöhet a Griffin vagy egy halom másik 23-25mm-es tank.

Vagy megfelelő huzallal elég max 25watt teljesítmény, nem kell kerítésdrót vastagságú huzal és nem kell 0.3-0.4ohm alá menni ;)

Wotofo serpent mini 22mm

Kanger Subtank mini 22mm

Kanger protank 4 22mm

Obs ace 22mm

Smok tfv4-ek 22mm

Smok tfv8 baby -rba külön vehető

Hirtelen több nem jut eszembe.

2018. márc. 22. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Ráfér a Griffin 25 a Picora csak kell alá venni egy hűtőbordát és utána már minden 25-ös tankot fogad, abban viszont igazad van, hogy nem érdemes 60W-al kinyomni a Pico szemét, de lehet alacsonyabb teljesítményen is használni, csak ahhoz nem clapton kell.
2018. márc. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat!

Ha ezekbol rendelem vmelyiket es elhasznalodna a vatta akk annyival megtudom oldani h uj vattat rakok bele tehat nem kell egy egesz porlasztot vennem bele 2hetente?

2018. márc. 22. 22:15
 5/10 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok!

Nem csak vattát kell benne cserélni, hanem huzalt is. A vatta elvileg 2 hétig bírja, de ez lehet rövidebb/hosszabb ideig liquidtől függően (az édesebbek jobban kozmálnak). A huzalt pedig 2-3 hónapig is lehet használni (ismerősöm eddig használja). Én vattát és huzalt is cserélek hetente, mert azért illik cserélgetni szerintem és amúgy sem egy vészes összeg kb 30-40 forintból megvan.

2018. márc. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nekem a smokTFV8-baby a legszimpatikusabb de azok a coilok nem rba tipusuak abba pl h cserelem ki a vattat? (Videot csak ugy talaltam h kimossa...) Muszaj rba tipusut vennem h egyszeru legyen a felujjitas?
2018. márc. 24. 10:41
 7/10 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Igen muszáj az RBA! A kész porlasztót vagy sehogy vagy nehezen lehet csak szétszedni, és sose lesz olyan mint a gyári. ( Megjegyzem a kész porlasztót mosni felesleges, csak tönkremegy benne a vatta.)

2018. márc. 25. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kimaradt...

Nézz Phil Busardo videókat. A legkorrektebben ő mutatja be az újdonságokat.

2018. márc. 25. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a valaszokat!


Az Rta es az Rba kozott mi a kulonbseg mert lattam meg Rta tipusu patronokat is?


Illetve a fentiekben felsoroltak kozul melyiket ajanljatok a leginkabb ami Rta/Rba tipusu? (Es lehetoleg egy csomagban van nem kell kulon rendelni az Rba-t)


Illetve Smok cegnek van kesz Rba/Rta tipusu patronja?


Nagyon koszi a valaszokat es bocsi a sok kerdesert :-)

2018. márc. 25. 14:00
 10/10 anonim ***** válasza:

Lehet ha beírod a keresőbe a típusokat, előbb kapsz választ ;)


Wotofo serpent mini 22mm - csak felújítandó, RBA

Kanger Subtank mini 22mm - RBA+ kész porlasztó

Kanger protank 4 22mm - RBA+ kész porlasztó

Obs ace 22mm - csak RBA

Smok tfv4-ek 22mm - RBA+ kész porlasztó (ha jól emlékszem mindegyik TFV4 ilyen, mindegy hogy sima, mini vagy micro, de a micro az variálható mérete miatt nekem jobban tetszett.)

Smok tfv8 baby -rba külön vehető

2018. márc. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!