Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nem erzem semelyik aroma izet...

Nem erzem semelyik aroma izet sem. Valaki valami otlet?

Figyelt kérdés
Elore is bocsi az ekezethianyert, csak angol billem van. Szoval van egy Vaporesso target minim, Guardian tankkal, es egy ket iz kivetelevel az osszeset ugyan olyannak erzem. ez hogy lehet? a kivetel mondjuk a citromosak. es nem tudok rajonni. korabban nem cigiztem, iszok vizet normalisan, es az izeket is erzem mondjuk kajanal, vagy ha iszok izesitett valamit. szoval ezt az egyet nem ertem hogy a vapor izet miert nem erzem annyira mint mondjuk ha ennek valamit.

2018. márc. 21. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Hány watton szívod? Jó arányban van bekeverve a liquid?
2018. márc. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
SS (stainless steel) módban használom 250-280 fokon. És ez olyan középérték. Talán kicsit több. A liquid 20% os keverésben van. Most kiprobáltam amúgy egy új diósat, és az nagyon jó. Csak a pirosgyümölcsös amit még éreznem kellene mert van most 30 mili aroma belőle XD
2018. márc. 23. 07:12
 3/3 anonim ***** válasza:
En az elso 1-3 napban ereztem az aromakat rendesen, aztan jott egy het, amikor mindegyik egyforma volt, majd egyszer csak ismet elkezdtem erezni az izeket. Arra a megallapitasra jutottam, hogy eltelitodtem az aromakkal. Azota is erzem az izeket, ennek mar tobb mint ket honapja, szerintem ne aggodj :)
2018. márc. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!