Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Megromlott az e-cigi liquidem?

Megromlott az e-cigi liquidem?

Figyelt kérdés

Sziasztok nemrégiben rendeltem 300ml liquidet liquidshopról pontosan a a náluk gőzbajnokként ismert típust 30% pg 70% vg szét öntöttem felkevertem de nem hagytam pihenni csak 1 napot nem volt semmi gond jó volt az íze.

Külön egy kis 10 mlsbe öntöttem ha netán útközben kifogyok valahol de most hogy után töltöttem a flakont más íze van nem rossz íze van vagy égett hanem csak más cserlegettem a porlasztót is nem változik semmi.

Szerintetek megromlott a folyadék vagy csak sikeresen leöntöttem róla az aromát azzal hogy túl korán kezdtem el használni persze osszeráztam meg minden tehát ez szerintem nem lehetséges.



2018. márc. 24. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Vannak olyan aromák, amelyek keverés után pár órával már szívhatóak, vannak amelyeknek meg kell várni az érési idejét és van ami egy idő után szétválik az alaplétől (Solub-nak az egyik aromája ilyen), szóval macerásabb. Ha nem annyira intenzív az íze, mint amilyen volt, akkor arra tippelnék, hogy az aroma az alaplé tetején volt és nem tudott teljesen eloszlani. A másik tippem pedig a jól ismert "vaper's tongue", ami annyit tesz, hogy ha huzamosabb ideig szívod ugyanazt a liquidet, akkor később már nem fogod érezni az ízét vagy pedig nagyon tompán, ilyenkor érdemes leállni vele pár napig vagy 1-2-3 tanknyi másik liquidet szívni.
2018. márc. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Egyszerre 2-3 fajtát is szívok mert van 4 tankom tehát az utóbbi az nem valószínu
2018. márc. 25. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!