Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek ez nem gáz?

Szerintetek ez nem gáz?

Figyelt kérdés
Baràtnőm 15 éves és már egyszer beszívott a bátyjával kíváncsiságból. Nem herbált szívott, vagy ilyen rossz minőségűt hanem Primot vagy mi a neve. A bátyja már 18 és ő már 15 éves kora óta csinálja, illetve azért vette rá a barátnőmet arra hogy kipróbálja, mert nehogy valami rossz tàrsasággal csinálja először, akik beleviszik a bajba. Meg elvileg őt is érdekelte, h milyen. Viszont azt mondta, őt nem vonzza ez az egész állapot, szerinte olyan, mintha valami másik dimenzióba kerülne, teljesen máshogy lát mindent. Előfordult, hogy elkezdett röhögni, aminek sírás lett a vége valahogy. Aztán megint felvidult. Komoly sem tudott maradni egy másodpercre sem, és fura dolgokon kezdett el gondolkodni, ami józan állapotban eszébe se jutna. Meg voltak olyanok is, hogy valamit csinált de nem tudja miért meg hogy mi volt a szándéka vele, csak csinàlta (Pl elkezdte ütögetni a kanapét és hasonlók). Aggódok érte, mert nem akarom hogy füves legyen és elcsessze az életét, különben egy nagyon értelmes és okos lány! Senki nem gondolná róla, hogy ilyeneket csinál, csak nekem mondta el. Mit mondjak neki erre szerintetek? Mármint úgy értem ne adjak valami tanácsot neki? Mert mikor mondta annyira meglepődtem h nem is tudtam neki mondani semmit csak annyit, hogy “ez nagyon durva”. Nem ítélem el meg semmi, csak furán ért. Meg azzal myugtatom magam, h azt mondta nem jött be neki, de mivan ha mégis tetszeni kezd neki? Nem volt túl korai így 14 évesen?

2018. márc. 28. 08:58
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat, egyébként 3 hónap híján 15 éves
2018. márc. 28. 09:04
 2/6 A kérdező kommentje:
Még annyit mondanék h nem menőzèsből csinálta mert akkor elmondta volna mindenkinek. Csak én nem tudok mit kezdeni ezzel a helyzettel/akarok valami tanácsot adni és tanácstalan vagyok
2018. márc. 28. 09:06
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Miert lenne gaz? Figyelj, ebben a vilagban szinte mindenki kiprobalja elobb-utobb, ha hamarabb tapasztalja meg az csak jo! Nem azt mondom termeszetesen, hogy csinalja mert nelkulozhetetlen, de szerintem ha valaki tudja korlatozni, akkor meg egy sikeres ember is lehet belole. Nem ez hataroz meg valakit. Nem ertem, ha meg mondta is, hogy nem jott be neki, akkor mitol parazol? Eleve az o elete, attol meg normalis lehet..
2018. márc. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

Ha csak kipróbálta, az nem gáz.

De az gáz lenne, ha rendszeresen csinálná.

De ha azt mondta, hogy nem érdekli, nem vonzza, akkor gondolom, nem fogja többet csinálni.

2018. márc. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
92%
Ha kipróbálja azzal nincsen baj és a testvére jól tette, hogy inkább vele együtt próbálja ki, mintsem egy rossz társasággal, ahol ki tudja mit adnak neki. A lényeg, hogy ne szokjon rá, de elmondásod szerint nem tetszett neki, szóval nem igazán van mitől félni.
2018. márc. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én mit mondjak?

Cucc nélkül is sokszor ilyen vagyok xd

2018. ápr. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!