Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Marlboro szivarka vélemény?

Marlboro szivarka vélemény?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 11. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Occsó
2018. ápr. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ízre milyen?Mennyire lehet rajta érezni az olcsóságot?Mennyire büdös?
2018. ápr. 11. 22:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, most vettem, 400 forintba kerül 10 szál, pattintós. Az íze így egy kicsit a West Ice-ra emlékeztet. Ár/érték arányban kifejezetten jó. A Maya szivarkánál, ami drágább, szerintem jobban megéri (ízre is jobban bejön). A sima egy kicsit erős, így azt hanyagolom. Egyáltalán nem rossz, csak a szivarkával kapcsolatban él az emberek fejében egyfajta előítélet. Pedig nem a Slágerből kellene kiindulni, vannak nagyon jó minőségű szivarkák, pl. az Essenze. Igaz, ez utóbbi drágább a Marlborónál. Már kóstoltam, az azért drágább. Ezt a középmezőnybe sorolnám, sok ciginél jobban ízlik.
2018. ápr. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem borzasztó. Mondjuk én a Marlborot alapból se szeretem. Nem értem miért van ennyire felhypeolva. Pedig többfélét is szívtam a pattintós szivarkán kívül, pl gold, gold touch, sima touch. Az az egy cigi volt amit a felénél elnyomtam.
2018. ápr. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

400 forintért amúgy megéri, de akkor már inkább veszek 600ért 20 darabos ukrán pattintós philip morrist 😂😂

2018. ápr. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Végül vettem egyet,nekem bejön!
2018. ápr. 14. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!