Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Dohányzás

A kérdés

E-cigi miért "súrolja" annyira a torkom?

6-os erősségű a lötty, a régi E-cigimmel nem volt semmi, jólesett. A mostani, ami már egy komolyabb készülék a 6-os liquid szinte szívhatatlan annyira fáj a torkom az első szívás után.

Ez mitől van?

Igen, fogok venni egy nullásat és leviszem hármasra.

ápr. 16. 17:41  Privát üzenet  

A válaszok
Lehet már nem esik jól.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont ápr. 16. 17:55 Privát üzenet
Egy komolyabb tankba hármasnál erősebb lötyit nem ajánlanak, szóval így látatlanban azt mondanám, hogy a 6-os erősség a hiba. A másik lehetőség pedig, hogy túl nagy a PG arány az alaplevedben (a PG felelős a torokhatásért), ilyenkor érdemesebb alacsonyabb PG arányú alaplevet venni, ha nem a túl magas nikotintartalom a hiba.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont ápr. 16. 18:58 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Pár napja elkezdtem cigizni, egy nap kb 1-2 szált szívtam el. Azóta elkezdett fájni a torkom, sokszor be is rekedtem. A cigi hatása lehet és ha igen mit jelent?
Miért kaparja a torkom az e-cigim?
E cigi első slukkjaitól mindig köhögök, szorul a torkom. Utána jó, mi lehet az oka?
Miért fáj a torkom a cigitől?
Nem szoktam cigizni, vagyis ennyit biztos nem. Egy doboz cigi miatt fájhat úgy a torkom vagy mert szimplan megfáztam kicsit?
Égeti a torkom az E-cigi? Tegnapi készülék! Eleaf istick basic?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Dohányzás rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!