Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 100ml no-name Vanilias shake...

100ml no-name Vanilias shake 6500+1000Ft-ért, vagy 50ml+50ml Big Mouth eper-vanilia fagyi és áfonyás sajttorta 3999+3999+1290FT-ért?

Figyelt kérdés

Ti melyiket választanátok? A no-name vanilias shaket az eliquidbolt.hu rol rendelnem, a Big Mouthot az eliquid.eliquidrol.

Vagy jobban jarnek ha raszannam a penzt egy vaporfisra?



2018. ápr. 17. 23:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én ennyiből vennék fél liter alapot, meg hozzá 3-4 aromát, de ha neked csak ez jöhet szóba, akkor inkább a big mouth. No name vaniliás shake kitudja milyen, big mouthok jók, meg ott 2 ízt kapsz, nem egyet, nekem az is plusz lenne.
2018. ápr. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzből lazán kihoznál 400ml kész liquidet, ha kevernéd. Ha tényleg nem megoldás a keverés, akkor inkább az 50-50 BM, mert ha egy ideig csak egy féle liquidet szívsz, akkor hozzászoksz és semmi ízt sem fogsz érezni (vaper's tongue).
2018. ápr. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Az az igazsag hogy nagyon nagyon kezdo vagyok meg.... Fogalmam sincs hogy hogyan kene kikevernem, hogy honnan lehet alapot venni meg ilyenek.... ha kisegitetek ebben (is) azt nagyon megkoszononnem, mert kis fukar vagyok, es nem akarok feleslegesen kolteni :D Nem tudom mennyire szamit de Asterem van(tudom hogy ferfi-vape, igen :D)
2018. ápr. 18. 16:48
 4/17 bamboochatheone ***** válasza:

Én innen rendeltem 4 napja [link]

11000 Ft-ból csináltam 450ml folyadékot 12 ízben. Aroma még maradt még1x ennyi alaphoz tehát ha összeszámolom akkor kb 15000 Ft-ból lesz egy liter kész likvid. Keverni nem nehéz, fogod az alaplevet és beleöntöd az aromát az oldalon megadott százalék alapján. Kelleni fog pár keverőüveg(gyógyszertárban kb 70ft egy 30ml-es) pár fecskendő (kisebb 3ml-es plusz 18as tű,nagyobb 50ml-es, szintén gyógyszertárból) aztán kiszámolod hogy mennyi aroma kell az adott mennyiségű léhez. Például 30ml 7%-os léhez kelleni fog 2,1ml aroma és 28ml alaplé. Ezeket összeöntöd és vársz vele pár napot. De ha bizonytalan vagy akkor a YouTube tele van ilyen videókkal magyarul.

2018. ápr. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Rendben, koszi a tanacsot, azt hiszem megkockaztatok egy sajat keverest :)
2018. ápr. 18. 18:01
 6/17 bamboochatheone ***** válasza:
Nem fogod megbánni. :-)
2018. ápr. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Na remelem is ;)
2018. ápr. 18. 21:40
 8/17 A kérdező kommentje:
Nagyon extra ha 10x10ml aromaval es 500ml bazissal akarok nekikezdeni eletem elso keveresehez?
2018. ápr. 18. 22:18
 9/17 bamboochatheone ***** válasza:
Én inkább 10x5ml-et vennék első körben. Ha esetleg akkor nem ízlik akkor nem buksz akkorát. :) Eleinte kicsit kísérletezni kell hogy mégis hogy szereted, de hamar rá fogsz kapni az ízére a keverésnek.
2018. ápr. 19. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én életem első keverését ejtettem meg tegnap, amit egyszerűen megoldottam úgy, hogy olyan aromákat kerestem amiket 8% körül javasol és mivel nekem 70 30 vg pg alaplevem volt ezért 10%ba kevertem. Méghozzá úgy, hogy 100 ml-s alapleveket vettem, és ezekbe csak beleöntöttem a 10ml-es flakonba lévő aromát, pont belefért, még kicsi hely maradt is a tetején. Naponta 2x összerázom és 5 percre szellöztetem, de már rögtön bekeverés után ráztam vagy 3 percig és raktam is bele e cigibe. Ízre jó csak kicsit enyhe még, de tudtommal kell neki kb 5 nap mire teljesen elkeveredik. Így kb 200 ft körül jön ki 10ml lötyi nekem. Nyílván ezen még lehetne faragni, ha nagyobb tételbe venne az ember dolgokat, de nekem így kényelmesebb.
2018. ápr. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!