Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az E cigaretta használatáról,...

Az E cigaretta használatáról, legfőképp káros hatásairól szeretnék megtudni minél többet? Egyéb vélemények is érdekelnek a témával kapcsolatban.

Figyelt kérdés
2018. ápr. 18. 18:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nikotin káros benne.

Növényi glicerin szárít kicsit (többet kell inni)

Aroma ha nem megbízható helyről jön, ki tudja mi van benne.

Ezen kívül szerintem sokkal jobb mint a sima cigi, mert ott főleg a papírból tüdőbe kerülő kátrány és szénmonoxid okoz gebaszt.

2018. ápr. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Az első kommentelő kb. leírta azt, amit én is szerettem volna. Még annyit hozzáfűznék, hogy annyiban rosszabb az e-cigi az analógnál, hogy nagyobb eséllyel kapsz nikotinmérgezést (nem halálos mértékig). Velem is előfordul sokszor, hogy többet szívom a kelleténél és olyankor a nikotin kicsit megüt és fáj a fejem, de ez 5 perc alatt múlik.

Aromát és/vagy kész liquidet tényleg csak megbízható helyről szabad venni, ugyanis előfordul, hogy egy sufniban összekevert liquidbe olajat raknak, hogy több legyen és az egyáltalán nincsen jó hatással a szervezetedre.

2018. ápr. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!