Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Arany Marlboro-t miért istenít...

Arany Marlboro-t miért istenítik annyira?

Figyelt kérdés

Engedtem a kísértésnek, gondoltam kipróbálom. De nem nagyon értem mi az benn amiért annyira sokan odavannak érte, hogy így Arany Marbi úgy Arany Marbi.

A viszonyítási alapom a Fekete Benson and Hedges, ahhoz képest ez egy nehezebben szív ható, és ízre sincs benn semmi különleges vagy épp jellegzetes vonás, igazából ha valaki úgy adott volna egy szálat azt mondanám rá, hogy valami kevésbé neves márka egy semleges darabja.


Tudom, ízlések és pofonok, de különlegeset semmit nem fedeztem fel benn, mi az oka, hogy mégis sokan annyira fényezik?



2018. ápr. 28. 00:25
 1/9 anonim ***** válasza:

Régen tényleg jó volt, aztán valamit változtattak az összetételen és szörnyű lett. Mármint a dohány maga, sokáig abból sodortam, a cigi sosem ízlett.

Kék multira esküszöm.

2018. ápr. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom most milyen, de régen tényleg jó volt. A kék multit verte.
2018. ápr. 28. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Jah, a fekete Benson viszont elég jó.
2018. ápr. 28. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor lehet lekéstem arról a " szériáról " ami viszont tetszik benn ez a specko filter, tényleg könnyebb elnyomni, mint bármi mást.
2018. ápr. 28. 02:22
 5/9 anonim ***** válasza:

Miért , miért, mert márka, mert neve van, MARLBORO. Ha műtrágyából készülne akkor is istenítenék, mert neves.

18 évvel ezelőtt a piros marbi az igen, az volt valami. Eltelt pár év, belepiszkáltak, belenyúlkáltak (tagadták, hazudták) már nem volt olyan, nem is szívom, szívtam.

2018. ápr. 28. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ami jó abba belenyúlnak, csak tudnám miért, mi a cél ezzel (?), + eltüntetik. Ez volt a DRUM dohánnyal és a LIDL saját márkájával a CLARIDGE-el is. ***
2018. ápr. 28. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A B & H mindig is jobb volt a Marlboronal. 28 eve szivom. A Marlboro csak Europaban nagy, mashol nem. Kapadohany a B & H mellett. A Marlboronak EU-ban biztos jobb a marketingje, jobban nyomjak. Itt, nalunk indig is a Benson & Hedgrs alatt volt es van. Sot, nem reg beszeltunk eppen errol lengyelekkel, ok is ezt mondtak.
2018. ápr. 28. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem se a benson se a marbi nem izlett, mikor még cigiztem. Dunhill/Davidoff párti voltam.

Szerintem a Marbi kifejezetten fura izű és extra büdös.

2018. ápr. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Dunhill, B&H, Davidoff (na ez azert mar sokkal kesobb jott, olyan divat cigikent) egy kategoria, Marlboro mint iz, dohany minoseg, sokkal alattuk volt/van/lesz.
2018. ápr. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!