Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Fájhat a torkom a cigitől?

Fájhat a torkom a cigitől?

Figyelt kérdés

Egy hete haverommal elszívtam egy szálat (életem első cigije volt), elvileg jól csináltam,mert szívtam le egy kicsit a cigiből utána le-,majd kiengedtem a füstöt.. Viszont rá 2-3 napra elkezdett fájni a torkom,azt hittem vírus,mert a fejem is fájt,meg a hideg is rázott napokig..

Tegnap este egy buliban elszívtam még egy szálat és rá egy 10 percre megint elkezdett szúrni,égetni a torkom...


Rosszul csinálom vagy eleinte mindenkinek ilyen volt?

Köszönöm 18/l



2018. ápr. 30. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem attól az 1 szál cigitől fájt a torkod, hanem inkább vírustól. Erre utal a hidegrázás is. Ne szokj rá a cigire, mert 20 év múlva az infarktus és a nyitott szívműtét jobban fog fájni.
2018. ápr. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Viszont a betegségem már elmúlt,pénteken már semmi bajom nem volt :/

2018. ápr. 30. 09:57
 3/5 szenes43 ***** válasza:
A pipát javasolnám cigi helyett.Előkelőbb és kíméletesebb valamint minden cigimaradványt(csikket) elfogad a pipa. Nagy lány létedre a szivart is megpróbálhatod ha van kekvenced a fiúk között.
2018. ápr. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. ápr. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
18 évig kibírtad hogy nem szoktál rá erre a szarra, és most akarsz meghülyülni? Grat. Legalább egy hülyével kevesebb lesz.
2018. ápr. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!