Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ecigi porlasztó mitől ég le...

Ecigi porlasztó mitől ég le folyamatosan?

Figyelt kérdés

Joyetech eGo AIO készülék. Az elején nem volt vele semmi gond, több mint 1 hónapig bírta a porlasztó, azóta egy napig nem bírja. kb 1 hete minden nap új porlasztót kell felraknom mert leégnek.

Mielőtt felrakom mindig csöpögtetek pár csepp liquidet a közepébe és miután felraktam gombnyomás nélkül beleszívok párat.

Vettem egy másik ugyanilyen ecigit tartalékba, próbáltam és azzal is ugyanez a helyzet.



2018. máj. 1. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtad, hogy hagyod e állni vagy sem, ha újat raksz bele, akkor ugye a csepegtetés kell, utána hagyd állni egy fél órát, utána szívj bele párat izzítás nélkül. Ha ez is megvolt, akkor lehetséges, hogy selejtes a porlasztó.
2018. máj. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam úgy is, hogy lefekvés előtt cseréltem, tankot is teletöltöttem és csak reggel használtam, ugyanaz lett a vége. Lehetséges hogy 7-ből 7 porlasztó selejtes?
2018. máj. 1. 19:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha Kínából rendelted, akkor előfordul. Nekem is van egy AIO-m, ez volt az első e-cigim és nem egyszer volt az, hogy 5db-os porlasztót vettem, amiből 4 kuka volt.
2018. máj. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor lehet azért. Ebből a 7-ből 6 volt kínai 1 meg ami alapból járt hozzá. De gondolom abba se lehetek biztos ha itthoni ecigis oldalról rendelek, hogy ők is nem e kínából veszik :D Vagy van valami megbízható bolt?
2018. máj. 1. 21:19
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanazt a kínait kapod itthon , mint amit külföldről veszel (eredetit), csak kis felárral.

Használattól, liquidtől is függ a porlasztó élettartama. Sőt ha tűzgomb elengedése után is tart még a slukk akkor azzal is növelhető a porlasztó élettartama , mert ugye lehűtöd vele a fűtőszálat.

2018. máj. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én miután megjártam az Ebay-es porlasztókkal áttértem a Gearbest-esre. Amikor még az AIO-mat használtam, akkor a Gearbest-es porlasztók egytől-egyig eredetiek voltak és sokkal tovább bírták, mint a kínai koppintás.
2018. máj. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy a kínai porlasztókba nem organikus vatta van, hanem műanyagot tartalmazó, az pedig ég.
2018. máj. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!