Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Istick tc 100 ban lehet...

Istick tc 100 ban lehet akksit tölteni?

Figyelt kérdés
Ecigiről van szó. Mindenki mondja ,hogy soros kapcsolással kötött akksit nem lehet modban tölteni. De ez párhuzamos😂😂😂 így szabad? Tudom, single akksis modban sem kéne de egy fél évig gond nélkül bírni fogja? Vagy inkább vegyek akksi töltőt??

#elektromos cigaretta #akkumulátor #e-cigaretta #Eleaf istick tc 100w #akkumlátor tölttés
2018. máj. 6. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:
2018. máj. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem beszélek angolul de csekély tudásommal azt szűrtem le, hogy nem szabad... Jól szűrtem le?😂😂 és ha igen akkor miért?
2018. máj. 6. 18:10
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt írja, hogy nem egyformán tölti a 2 akksit, és ha az egyik eléri a 4.2 voltot, akkor lekapcsol mind2 töltése, hosszutávon megkurja az akksit élettartamilag.
2018. máj. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az egyik barátomnak is istick 100 van (sima, nem a tc-s) és ő már 3 éve abban tölti az akkukat. Kicsit merész, de eddig még nem volt gond vele, mondjuk én a helyedben vennék egy akkutöltőt, nem olyan drága. Fasttech-en nézd meg a liitokala töltőket, nagyon jó és még olcsó is!:D
2018. máj. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi
2018. máj. 6. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!