Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Elektromos cigi. A tankom...

Elektromos cigi. A tankom rossz vagy a porlasztó?

Figyelt kérdés

Van egy kanger subox mini-c készülékem, és folyik a levegőnyíláson a liquid.

Nem állandóan folyik, csak amikor "úgy tartja kedve". Ezért gondoltam, hogy nem biztos, hogy tömítés itt a gond. Lehet hogy az SSOCC-s porlasztómmal van vslami?

Lehet butaság, de mintha nem tudná tartani a vatta a loquidet, és elereszti aztán ezért folyik. Mit tehetek?



2018. máj. 8. 21:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Először próbáld meg a porlasztót jobban belehúzni a deck-be. Ha ígyis enged, akkor cseréld ki a tömítéseket (ez szinte filléres dolog). Egyébként nekem a tankom a szélsőséges időjárástól is szokott folyni. Télen a -10 fokban megfolyt és a tűző napon is szokott néha, de csak egy keveset.
2018. máj. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Meghúztám már sokszor eléggé, volt amikor direkt csak éppen hogy, volt mikor olyan normálisan hogy bele szoruljon d enem beletépve.

Egyébként köszönöm válaszod, csinálol egy tömítés cserét.

Szerinted kizárható, hogy a vatta gyakorlatilsg valamiért "túlszívja" magát és belül elengedi az anyagot?

2018. máj. 8. 22:16
 3/10 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


gyakori hiba azt írják, egyébként milyen pg vg arányú lötyit használsz?

2018. máj. 9. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Sajnos okosabbat én sem tudok mondani :/ Dvarw -e tanknál volt probléma (3-nál is), hogy amikor letekertem a tankot, hogy likvidet töltsek bele az valahogy rákapott a porlasztóra is és mindig kilazította, így amikor visszatekertem a laza porlasztó mellett elfolyt a likvid. Sok bosszúság után jöttem erre rá amikor már kb. az egészet ki akartam hajítani a francba :D De szerencsére amióta mindig ráhúzok kicsit a porlasztóra likvid töltésnél ez teljesen meg is szűnt.

Nálad nem tudom mi lehet a probléma :/

Próbáld meg új porlasztóval vagy esetleg a tömítő gumit cseréld le. Jobb ötletem nincs sajnos.

2018. máj. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A felső töltésnél van általában ilyen gond.

Ha van lehetőség alulról tölteni, akkor próbáld úgy.

Ha nincs lehetőség az alsó töltésre, akkor mielőtt az utolsó pár menetet tekered, fordítsd fejre a tartályt és úgy húzd meg a top cap-et. Ezt akkor csináld, amikor már biztos vagy benne hogy nem fog kifolyni a lötyi, de a vákuum működik.


Nagy hőingadozásra a megoldás pedig hogy ha a hidegből a melegbe mész akkor azonnal szívod, legalábbis nekem ez bevált.

2018. máj. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Jelenleg 50-50et használok 10%os aromával.

Vettem bele új porlasztót, azzal is ugyan úgy tapasztalható a hiba. Adok neki egy utolsó esélyt, megtisztogatom, ismét meghúzok mindnet, és cserélek tömítést is.

Ha nem lesz jó, szerintetek a Kanger Protank 4 milyen lehet?

2018. máj. 9. 10:02
 7/10 A kérdező kommentje:
Ja egyébként olyan vákumot szokott szívni, vagy nem tudom mit csinál, hogy égeti a cuccot. Letekerem kicsit a tetejét, kap levegőt (a porlasztóból lászik ahogy áramlik ki a sok kis buborék) és utána jó is.
2018. máj. 9. 10:08
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet túl erősen húzod bele a porlasztót? 70 30as vg pg lehet jobb lenne bele, az nem annyira folyós.
2018. máj. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy erősen lenne benne. Van mikor éppen csak megszorul benne és hagyom, de kipróbáltam már úgy is, hogy tövog bele tekertem izomból, meg úgy is,hogy benne legyen rendesen de ne tul erősen.
2018. máj. 9. 19:22
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha felül nyitod ki akkor a vákuum távozik, azért a sok bubi (ezért folyik) . Ha ugyanezt alulról csinálod, akkor lesz vákuum, majd szívj bele tűzgomb megnyomása nélkül párat, hogy jöjjenek azok a bubik, vársz pár percet és szívhatod - (porlasztó csere esetén először csepegtess az új porlasztóra, annyit hogy ha felszívja magát, akkor oldalt a porlasztó nyílásain látszódjon hogy nedves a vatta) .
2018. máj. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!