Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Elektromos cigitől torokproblé...

Elektromos cigitől torokproblémák?

Figyelt kérdés
Nagyjából 2 hónapja kezdtem el próbálkozni az elektromos cigivel.Jelenleg egy Smok V12 Prince M4 készülékem van.Először nem volt semmilyen problémám, semmi köhögés az édesebb ízek jól beváltak nekem viszont pár napja egyszerűen nem tudom használni az e cigit.Az első 2-3 kisebb szívás még jó aztán jön egy borzasztó érzés a torkomnál vagy szájpadlásomnál mintha valami lefagyasztotta volna.Hűsít,mar,csíp minden ami rossz és köhögök is és utána már minden szívás ilyen és nem is tudom tovább használni.Gondoltam nem jól kevertem az aromákat vagy az az íz pont nem jó,de sajnos minden íz és minden keverés után ilyen érzés fog el.Mi lehet a probléma? Egyébként ezt a készüléket 2 hete használom újonnan vettem és még nem cseréltem porlasztót.Lehet a porlasztó miatt?Előtte egy gyengébb porlasztós készülékkel kezdtem és azzal nem éreztem ilyet sose.Mitől lehet ez a borzasztó érzés a torkomban?

2018. máj. 10. 12:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Csodálkozol, hogy az a mindenféle aroma meg nikotin kikezdi a nyálkahártyádat? A szemednek sem jó, ha homokot szórsz bele, ez meg ugyanaz, csak a szájüregeddel meg a légzőszerveiddel.
2018. máj. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajnos lehet.
2018. máj. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
próbáld meg másik porlasztóval
2018. máj. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Próbálj meg nem cigizni.
2018. máj. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként meg szerintem aki dohányzik, annak nincs joga az egészségével kapcsolatban panaszkodni. Teljesen mindegy, hogy torokirritáció, vagy köhögés, vagy bármi. Te csinálod magadnak. És teljesen mindegy, hogy e-cigi vagy hagyományos, bármennyire is próbálják sulykolni, hogy az e-cigi "egészségesebb".
2018. máj. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 bamboochatheone ***** válasza:
Nem lehet hogy csak a vatta égett meg? Akkor viszont a porlasztó cserés.
2018. máj. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A porlasztót azért illene már kicserélni...
2018. máj. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!