Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Megéri a Wotofo Bravo- Vapores...

Jampi996 kérdése:

Megéri a Wotofo Bravo- Vaporesso Switcher Vape páros, ha dupla kleptont tervezek használni? Eddig még semmilyen vapem nem volt ez lesz az első.

Figyelt kérdés

2018. máj. 13. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég jó setupnak tűnik, de az RTA-val eleinte nehéz lesz bánni, gondolok itt a vattázásra. Az első pár vattázást 100%, hogy el fogod rontani, de hamar bele lehet jönni. Nézz róla Youtube-on videót, az segíteni fog!
2018. máj. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Bravo nem tetszik. Szar a deck, plusz íze is hagy némi kívánnivalót maga után.
2018. máj. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ment a zöldkéz mindkettőtöknek. Malodorous tudsz valamit helyette javasolni, aminek ekkora tank kapacitása van, és jobb ugyanebben az árkategóriában? Mod rendben van? Ha nem mi a baj vele. Első válaszoló, egy régi vapes ismerősöm is ugyanezt mondta, köszi a választ. Az elején lesz segítségem hozzá. Biztos vagyok benne, hogy az első körök nem lesznek tökéletesek, dehát bele kell tanulni ha nyomni akarom. Ízre állítólag az egyik legjobb rta mostanában. A dupla kleptonnal valóban jobb ízt lehet elérni mint a többi dual coilos megoldással?
2018. máj. 15. 00:38
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem használtam még Vaporesso modot, de a célnak egész biztosan megfelel. Én az utóbbi időben a Geekvape Blitzen rta-t (sima üveggel 2ml, bubi 5ml) használtam a legtöbbet (én inkább drippereket használok).


A clapton tekerések azért működnek hatékonyabban, mert nagyobb felületen érintkezik a vattával, így jobban tudja hevíteni azt. Ebből következik a nagyobb gőz és íz.

2018. máj. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ment a másik zöld is
2018. máj. 27. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!