Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hol lehet kapni a legjobb...

Hol lehet kapni a legjobb minőségű vg-t és nikotint?

Figyelt kérdés
100% VG alapú eliqud base-t akarok csinálni, mert meguntam a méregdrága előrecsinált alapleveket. Én többnyire külföldről veszek mindent, így nem tudom, hogy itthon magyarba hol lehetne venni jó minőségű VG-t és nic shot-ot. A floravita féle vg-t pár éve próbáltam, az nekem úgy rémlik, hogy nem volt valami jó.

2018. máj. 13. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Pedig a 99,5%os növényi glicerinnek mindenhol ugyan olyannak kéne lennie. Miért akarsz amúgy 100%os vg-s lötyit?


[link]


Itt lehet venni 100%os vg-t nikotinnal és nem kell szarakodni vele

2018. máj. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ismerem az eliquát, nemrég onnan vettem 2 litert.

Az a problémám, hogy mivel elég sokat fogyasztok (300-400ml/hó), így nekem annyira nem is olcsó ez a dolog. Most este kiszámolgattam a dolgokat, még ha ebay-ről vennék 72mg-s tömény nikotint bekeveréshez sem lenne sokkal olcsóbb a dolog, így megpróbálom a nikotin mentes ösvényt.


Nem ragaszkodom annyira a 100% vg-hez, csak mivel drippelek így a viszkozitás annyira nem akadály nekem. :)

2018. máj. 14. 05:56
 3/4 anonim ***** válasza:

glicerin maga nem drága


[link]


itt pl 1400ft / liter, ha ugyis nikotin mentest tolsz, ennél nagyon olcsóbbat nem fogsz találni. Emellé veszel aromát valahol, 4-5E ftból meg kell h legyél havonta kb.

2018. máj. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a linket, de még reggel rendeltem próbaképp floravitáról "hátha rosszul emlékeztem rá" alapon. 3-4 éve 3mg-s liquidet szívok, remélem nem lesz drasztikus a váltás nic mentesre. :)
2018. máj. 14. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!