Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyire valószínű, hogy a...

Mennyire valószínű, hogy a dohányzástól romlana a szemem?

Figyelt kérdés
Fél éve volt lézeres szemműtétem (rövid látás) mindemellett szeretnék elkezdeni dohányozni. Korábban is szívtam 2-3 naponta egy-két szálat, de mindig eszembe jut, hogy az ereket szűkíti (annak ellenére, hogy minden szál után élesebben látok) és lehet, hogy romlani fog tőle a látásom. Nagyon szívesen szívnék, hiszen kívánom, de van bennem egy kis félsz, hogy tönkrevágom a látásomat. A szívem meg a többi nem érdekel. Úgy is sz** az életem, legalább hamarabb meghalok, de szemüveges nem akarok lenni.

2018. máj. 22. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Áruld már el, miért akar valaki tudatosan rászokni egy egészség-és pénztárcagyilkos valamire?
2018. máj. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A szíved nem érdekel.. Ilyet is csak egészséges TESTŰ ember mondhat. Majd ha benne leszel, és napi szinten gondot okoznak dolgok, meg nehézkes lesz lélegezni, akkor majd érdekelni fog.
2018. máj. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hosszútávon romlana.
2018. máj. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

" A szívem meg a többi nem érdekel. Úgy is sz** az életem, legalább hamarabb meghalok, de szemüveges nem akarok lenni."


Nézz meg egy végstádiumú tüdőrákost, és rohadt gyorsan elfog menni a kedved ettől a gondolattól.


Olyanról hogy valaki direkt akar dohányos lenni még nem hallottam

2018. máj. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A lézeres szemműtét után van esély hogy magától visszaromlik a szemed, de azé ne cigizz
2018. máj. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!