Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Fuvescigitol lehet bajom?

Fuvescigitol lehet bajom?

Figyelt kérdés
Sziasztok, osztalykirándulás lesz hamarosan és a tobbiek fuvezni akarnak majd, mondtak hogy én is menjek és igazabol én szeretnek is, viszont félek hogy lesz valami bajom..Kérlek ne azt mondjatok hogy drogos leszek meg igy kezdodik a fuggoség, hanem a kérdésre válaszoljatok.. Lehet bármi bajom tole rosszulléten kivul? Egyszer már szivtam pár slukkot egy éve, de akkor semmi sem volt, olyan volt mintha részeg lettem volna.
2018. máj. 24. 17:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mi bajod lenne? Annak ellenére, hogy nem támogatom, addig jo,ameddig csak azt szívod.A szintetikus egyéb drogoktól már igen, lehet bajod. Ettől semmi.Ja illetve elbutulsz, ha évekig minden egyes nap ezt a szart szívod, na az már baj.Egyébként osztálykiránduláson ha lebuktok, a legkisebb gond az, hogy kicsapnak. Rendőrségi ugy is lehet belőle. Inkább ott csak igyatok,és uljetek össze valakinél egyik délután,és ott próbáljátok ki, ha jót akartok.
2018. máj. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ez egy olyan válasz volt kedves első, hogy nem maradt nekem semmi amit leirhatnek 😂
2018. máj. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!