Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen erősebb szivart vegyek?

Milyen erősebb szivart vegyek?

Figyelt kérdés

Társaságban néha szoktunk szivarozni. Nem vagyunk akkora szivarosok, hogy csúcsminőségű tízen-huszonezres szivarokat kóstoljunk.

Ilyen 1000-1500 forint/szál amit költeni szoktunk rá, bár előfordult, hogy olcsóbbat vettünk és ár/érték arányban az sem volt rossz.

Ugye általában italozunk is mellé, főként whisky-t. Én szeretem ha egy szivar erősebb, és itt nem az ízére gondolok, hanem felételezem a nikotintartalma miatti erősségére.

Volt, hogy nem voltam részeg, éppen csak spicces állapotban voltam, elkezdtünk szivarozni és úgy "fejbevágott", hogy nem kellett többet inni aznap.

Tehát szeretem azt a bizsergő, lezsibbadt kicsit szédülős érzést, amit egy erősebb szivar nyújt.

Tudtok ilyet ajánlani a fentebb említett árkategóriában?

Száraz, előrevágott szivar jobb lenne, mert nincs hozzá se tárolóm, se szivarvágóm, bár tudtommal ebben az árban inkább száraz szivarok a jellemzőbbek amúgy is.


Ti whisky mellé milyen szívnátok?



2018. jún. 9. 02:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Jót.
2018. jún. 9. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Itt nézz körül:

[link]

2018. jún. 9. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen ezt a blogot ismerem, szoktam is olvasgatni. Viszont van pár szivar amit eddig próbáltam, és a blogon nem találtam meg. Illetve előfordult, hogy egy nagyon olcsó szivar (lehetett vagy 500 forint egy szál), nekem kifejezetten tetszett, nyilván nem egy Cohiba de nem volt rossz. A blogon meg teljesen lehúzták.

Az a gond az ilyen blogokkal, és youtube csatornákkal, hogy akik ezekkel foglalkoznak, azok eljutnak tizen-huszonezres szivarokig, amik biztosan jók, de utána nem tudnak objektíven értékelni egy belépőkategóriás terméket.


Szóval ha valakinek van tapasztalata ilyen árkategóriában, akkor ajánlhatna valamit.

2018. jún. 10. 21:39
 4/5 anonim ***** válasza:
A Don Alfredónál nem nagyon tudok erősebbet. Félig magyar, félig jávai dohánnyal töltött half corona méret.
2018. jún. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Am. a whisky minősége sem mindegy. Más a Canadian, és más a JW Blue Label. (Kedvem lett egy whisky-szivarhoz így hajnalban:-D). Kérdezz szivarokról, Alfredótól (az eredeti) Cohiba BHK 56-ig vagy 20-félét ismerek.
2018. jún. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!