Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyire lehet ez káros?

Mennyire lehet ez káros?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nem nagyon szoktam cigizni, max ha buliban megkínálnak, és kb 2 hetente elszívok 2-5 szálat egy szombat este alatt. Viszont tegnap vettem magamnak egy dobozzal, mivel már kezdett “ciki” lenni, hogy mindig masoktól kell kéregetnem. Ezt a dobozt majdhogy nem egyedül szívtam el, kb 15 szálat egy este alatt. Megfogadtam, hogy ez volt az utolsó cigim, és nem fogok többé rágyújtani, mert nem akarok rászokni. Mennyire fog “meglàtszódni”, szerintetek az egy doboz?

17-f



2018. jún. 9. 09:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Még mindig károsabb nagyvárosban lakni, mint pár szál cigit elszivogatni hetente/havonta.
2018. jún. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Talán nem lesz gond.
2018. jún. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Semennyire nem fog meglátszódni, egy hónap alatt legkésőbb teljesen kitisztul belőled, ha tényleg nem gyújtasz rá többet.
2018. jún. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!