Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Talán a kannabisz tett változá...

Talán a kannabisz tett változást az anyagcserémben?

Figyelt kérdés

Körülbelül 3 hónapja fogyasztok kisebb kihagyásokkal, de szinte minden nap marihuánát és pár napja alig eszek,

gondolom valami az anyagcserémmel lehet, vagy talán az, hogy kb. az előző héten csak este étkeztem és erre szoktam át?


Most úgy vagyok, hogy tegnap reggel óta (8~ óra) nem ettem, de még mindig nem vagyok éhes. (2 szelett pizzát ettem, meg egy bögre kávét ittam)



2018. jún. 10. 13:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Valakinek kaja flesse van valaki nem eszik, szerintem normális én se eszek, de azért probálj kis adagokban enni mert hosszú távon rosszat teszel ezzel.
2018. jún. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Általában nekem is szokott ilyen flashem lenni, de álltalában este támázunk és így jön az, hogy akkor eszek, de nem akkora mennyiséget, hogy napokig telt legyek tőle :D
2018. jún. 10. 14:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Érdekes. Ha beszipkázok én se szoktam éhes lenni, de utána, borul a hűtő.
2018. jún. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
8%
ja, tök normális, hogy drogozol és nem eszel :D majd leszel 40 kg és idegbeteg :D
2018. jún. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azé a füvet nem sorolnám abba a klasszikus drog kategóriába egészségügyi szempontból.


A fűnek étvágyfokozó hatása van, ezért is felírhatják egyes országokban.

Ez még nyílván függ a zölded minőségétől, illetve hogy kevered-e dohánnyal. Amúgy dohányzol?

Ha igen, próbáld meg csökkenteni az adagod, vagy ha ügyes vagy, hagyd el és vegyél inkább rágót. Olyan jó étvágyad lesz hogy ihaj.


Meg hát nyilván figyelj oda mit kajázol. Én a pizzát nem tartom a legjobb kezdésnek. Egy zabkása, gyümi vagy szalonna és főtt tojás, ezekkel tök klassz elkezdeni a napot.


Illetve a nap folyamán is figyelj oda, hogy ne terheld le a gyomrod. Bár amikor kajafless jön,ez nyilván nem könnyű... összességében inkább arra figyelj, mit eszel-iszol, milyen időközönként, stb.

2018. jún. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%

#4


Húha.. :D Látom te is benyelted a maszlagot, hogy a fű kábítószer :D:D:D:D

2018. jún. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez van, aki nem csöppent még bele az nem tudhatja, szerintem inkább ezzel kellene élnie az embereknek, nem pedig alkohollal.
2018. jún. 15. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!