Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A dohányzás csökkenti a...

A dohányzás csökkenti a potenciát?

Figyelt kérdés

Elsősorban olyanok tapasztalata érdekel, akik rászoktak, és emlékeznek hogy előtte mennyire éreztek nemi aktivitást.

Kis magyarázat, ha valaki nem tudja: potencia/impotencia: nemzőképességre használt szavak, más szóval, hogy férfiaknál feláll-e. Nők véleménye is érdekel, légy szíves írjátok a válasz után.



2018. jún. 13. 13:17
 1/4 A kérdező kommentje:
*"légy szíves írjátok a válasz után, F/N." Akartam írni.
2018. jún. 13. 13:19
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
Nem velemeny kerdese, hanem egyertelmuen bizonyitott teny. Mint peldaul az is, hogy a dohanyosoknal sokkal gyakrabban fordul elo tudorak vagy, hogy sokkal gyakrabban kell vegtagod amputalni erszukulet miatt.
2018. jún. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%

Az exem tinikora óta dohányzott,22-23 éves korában,már nem volt neki olyan kemény,mint "kellett" volna.Engem teljesen lelombozott és egy idő után már nem tudtam férfiként tekinteni rá mert a puha pö cs,az nem férfias.

De nyilván ez genetika kérdése is,vagyis a szerencséé.

A dohányosokat azóta nagy ívben kerülöm,mondjuk amúgy sem szeretem,ha valaki igénytelen magára,szóval azóta semmi pénzért nem állnék le bagóssal.

2018. jún. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Jöhetnek a további kommentek, valamint az érdekelne még, hogy a nőket is "impotenssé" teszi-e. (Persze ez nem olyan szembeötlő mint a férfiaknál, itt az érdekel, hogy a nők is elvesztik-e a férfiakhoz való vonzódást?)
2018. jún. 13. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!