Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohanyboltban lehet kapni...

Dohanyboltban lehet kapni egyszeru elektromos cigit?

Figyelt kérdés
Vagy neten rendelni olcsobb?

2018. jún. 17. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Szlovakiabol olcsobb. Nem minden dohanyboltban lehet kapni.
2018. jún. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vannak a Facebookon e-cigis csoportok, ott használt készülékeket még olcsóbban tudsz venni.
2018. jún. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

A nagyobb dohányboltokban van de neten is érdemes lenne nézelődnöd. én pl 12k ért vettem, neten 10ért volt de kiszállítással így is 12 lett volna ki lehet fogni jókat,

Dohányboltba annyival jobb hogy ott egyből látod mit veszel megnézheted megfoghatod stb. és ki kérheted az eladó véleményét

Én inkább azt ajánlom valami nagyobb és választékdúsabb dohi boltot ajánlanék de ez csak egy vélemény a sok közül :)

2018. jún. 26. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb dohányboltban sajnos az eladó nem ért hozzá. Legalábbis az elmúlt 2 évben legalább 11-ben voltam, és 1-ben sem tudtak érdemi infót mondani a kérdéses termékekről. "Rajta van a használati útmutatón" kívül, amin "természetesen" nincs magyar leírás. (Nyilván EU országban tanulj meg angolul v. németül :) :) ).

Érdemes fórumokon utánanézni egy-egy márkának, youtube videót nézni róla, vagy pl. több wepshop-ban lehet feltenni kérdést egy-egy termékről még vásárlás előtt. Én mindig webről rendelek.

2018. júl. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!