Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van itt olyan aki 18 év alatt...

Van itt olyan aki 18 év alatt kezdett el cigizni? És ha igen, hogy szokott rá, vagy honnan kapott cigit?

Figyelt kérdés

2018. jún. 19. 07:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

15 évvel ezelőtt még bárhol kiadták a cigi 13-14 éveseknek, nem volt nehéz.


Vagy loptuk apánktól-anyánktól :D

2018. jún. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja :D Hát az én szüleim nem cigiznek,az apukám és a mamám,meg utálják a cigizőket,de majd egyszer ki szeretném próbálni,de az is lehet,hogy soha nem fogom.
2018. jún. 19. 08:42
 3/6 anonim válasza:
Szerintem az emberek 90%a 18 ev alatt kezd el dohanyozni. En pl. Altalanos 6.ban szivtam eloszor cigit, aztan 8.ban 14 evesen szoktam ra. Nem vagyok magamra buszke, es senkinek nem ajanlom hogy az en peldamat kovesse
2018. jún. 21. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Én 7.-es koromban kipróbáltam. Nekem nem jött be+ tüdőrákot is okoz. Eggyik legjobb barátnőmmel próbáltam ki viccből, ő hozta, nem tudom honnan szedte. Azóta mégegyszer nem próbáltam ki újra mert annyira nem volt jó (bár ezt nem is bánom). De a barátnőm se szokott rá bár ő még 2-őt elszívott de neki sem jött be annyira a dolog. És még drága is szóval próbálj meg nem rászokni mert rászokni elég könnyű de leszokni nehéz!

19/l

2018. júl. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
13 évesen egy szálat. Aztán tavaly szeptemberben buliba, azóta szép lassan elszívtam 10 dobozzal. 17/F
2018. aug. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én 13 évesen és beküldtünk embereket a dohányboltba
2018. okt. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!