Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az elektormos cigi az csak...

Az elektormos cigi az csak ízesített vízgőz vagy van benne egy kevéa nikotin is?

Figyelt kérdés

2018. jún. 24. 23:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Van nikotinos liquid,meg nikotinmentes.
2018. jún. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az elektromos cigi az csak egy eszköz. Olyan liquidet teszel bele amilyet akarsz. Lehet venni nikotinmenteset és különböző nikotin tartalmú liquideket is. Ha te magad kevered ki akkor is te döntöd el, hogy legyen-e benne nikotin és ha igen mennyi.
2018. jún. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Víz nincs benne. Propilén Glikol, glicerin, aromák az alkotóelemek, s nikotin lehet még benne.
2018. jún. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3asnak igaza van. Egy csepp víz sincs benne xD

Vannak oldalak ahol alapos leírások vannak.... Csak manapság az emberek a netet se tudják megfelelően használni...

2018. júl. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én tudom, használni a netet, csak minden egyes oldalon más van leírva, gondoltam megkérdezem itt és ha több válasz lesz hasonló (így is lett), akkor tudom melyik az értkes információ.
2018. júl. 27. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!