Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ti milyen cigit szívtok és...

Ti milyen cigit szívtok és milyen az erőssége?

Figyelt kérdés
2018. jún. 25. 08:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Havi 1 vízipipa max. :D


A cigitől azt hittem másnap, hogy meghalok.

2018. jún. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezüst marlboro. Azt hiszem 3-4-es.
2018. jún. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Alapból sárga Camel, de néha átmegyek Szlovákiába, onnan hozok pattintósat, általában West-et, L&M-et, vagy Marlborot.
2018. jún. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fekete Dunhill, szám szerint nem tudom de a legerősebbek közé van sorolva elvileg.
2018. jún. 26. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 BettiBea92 válasza:
100%

Mentolos fekete Dunhill! ( kb 7es, közepesnek mondanám), évek óta cigizek ( sajnos). De az utóbbi 6 évben csak Dunhill. Sokáig használtam a fekete Dunhillt (sima), kéket is és még a pirost (nagyon erős) is. De amióta megjelent a mentolos fekete Dunhill én csak azt szeretem. Olyan szinten, hogy ha nincs cigim és éppen nem tudok venni, akkor mást nem szívok. Valószínű, hopgy a mentolos cigiknél nagyobb függőség van. Bár én napi 4-5 szál cigit szívok el.. ( ami átlagban nem olyan sok).


Persze én is próbáltam más cigiet is.. de a Dunhill az egyedüli, amelynek nincsen utóíze...nem szárít annyira..és szerintem a többi ciginél jobb minőség, már csak a design nézve is messze jobb. Kár, hogy nem kapok ezért plusz pénzt a Dunhilltól:))

2018. jún. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Marlboro silver blue, vagy arany (szürke) Dunhill, ez a kettő a kedvencem, asszem 4 0,3 4 az erőssége mindkettőnek, bár nem 100%
2018. jún. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kék Kent Coret, 8-as az erőssége
2018. jún. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Töltöttet. Piros Marbi dohány Club hüvelybe.. Az erőssége asszem 8-as
2018. aug. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!