Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen Likvid ( ecigihez )...

Milyen Likvid ( ecigihez ) vannak forgalomban a Dohiboltokban?

Figyelt kérdés
Mindenhol csak a Vivo markát látam és elég drágának érzem a 10ml-ért az kb 1600ft-ot ! :(

2018. jún. 29. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Annál már csak drágábbak vannak.Rendelj netről alapot ,meg aromát ,aztán keverd magad.
2018. jún. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
10ml-ért az kb 1600ft ez most komoly? Csak gondolkoztam rajta hogy kipróbálom, de ha ilyen aranyáron van. Rohadt fideszisztán ez nem Magyarország, bárhova megy az ember ebbe az országba, csak a lehúzás megy.
2018. jún. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Még van pár dohányboltban Mellow Dew liquid is, szintén aranyáron. Párszor már kifogytam az éjszaka közepén a liquidből és kénytelen voltam venni dohányboltos liquidet (ami egyébként egy nagy sz*r). Menteset vettem, mert az "csak" 800 vagy 900 forint volt, viszont a nikotinos az tényleg 1600 volt.

Sokkal jobban megéri, ha magadnak kevered otthon.

2018. jún. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!