Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ti hogyan szoktatok le a...

Ti hogyan szoktatok le a dohányzásról?

Figyelt kérdés
18 èves lány vagyok. Kisebb-nagyobb kihagyásokkal kb 3 ève dohányzom,tehát a gimi megkezdèse óta. Főkèpp a barátok nyomása,ès az önmagam hülyesège miatt szoktam rá. A napi adagom változatos:Van,hogy beèrem napi 3 szállal,suliidőben kb 8-9 szál az optimális,de hètvègente elmegy 1-1,5 csomag is. Viszont már 2 nap óta nem cigiztem. Enyhe sóvárgást èrzek,ès a kedvem elèg negatív,de eddig ez nagyon is elviselhető. A gond az,hogy rettegek társaságba menni,ès hamarosan fesztiválra is megyek. Fèlek,hogy nem lesz elèg akaraterőm,ès rágyújtok. Ti hogyan szoktatok le? (Kèrlek mellőzzetek minden nevelni próbáló,letoló kommentet,mert tisztában vagyok a hibáimmal,ès èpp ezèrt akarok leszokni. A fejmosást meg már amúgy is megkaptam a szüleimtől)

2018. júl. 10. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Van egy jó hírem: ez még nem igazán erős függőség (legalábbis, ha gond nélkül elég tud lenni a napi 3 szál is). Ha egy hétig kibírod, hogy nem gyújtasz rá, akkor meg minek húznád keresztül azt az egy hetet azzal, hogy megint rágyújtasz? Így csak feleslegesen kínlódtál az elvonási tünetek miatt. Illetve hát utána már inkább arra koncentrálj, hogy több az energiád, nincs bagószagod, nem büdös a leheleted és ráadásul azt a pénzt, amit eddig cigire költöttél, elköltheted másra. Vegyél belőle pl. fitneszbérletet. A pasiknak sokkal vonzóbb a hamutartó szagú csajok helyett egy fitt kis csajszi.
2018. júl. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nos,nekem a munkahelyemen tilos a dohányzás. Sokszor 12 és 12.5 hkat dolgoztam. Akkor nem hiányzott. Aztán terhes lettem és automatikusan nem gyújtottam rá. (Ugye alap) Most egy éves a lányom. Volt mikor rágyújtottam (nem szopi alatt!) de simán kibírom ha nincs. Szóval ha van szívok ha nincs nem zavar. Most egy ideje nem volt,pont ma hozott a párom egy dobozzal nekem -nem is örültem neki.😂😃Gyorsan eldugtam. 😁szòval ha kényszer alá vagy helyezve,tudod h tilos- akkor nem is gondolsz rá úgy hogy kéne. Egyébként a kávéról is így szoktam le. (Szóval próbáld h suli/meló alatt nem gyújtasz rá. Mondjuk csak ha bulizol.
2018. júl. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Akarat kell hozzá, és menni fog.
2018. júl. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!