Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Egy gyengén e cigizo egy...

Egy gyengén e cigizo egy kozepesen es erosen e cigizo embernel naponta hany ml liquid fogy el? 1ml hany szal/doboz cigi?

Figyelt kérdés

2018. júl. 11. 23:06
 1/4 Kránitz Ádám válasza:

Magamból kiindulva valamennyire beleesek a közepes és erősen e-cigiző ember kategóriájába, bár ez attól is, függ, hogy milyen ingerek érnek egy nap, milyen lábbal kelek ki az ágyból, milyen a hangulatom mivel tudom elfoglalni magam, stb.


Konkrét példaként:

Egy Eleaf iJust S típusú készüléket használok aminek 4ml-es tankja van, egy 0,3 ohm-os kazánnal ami 60-80 watt között állítja a porlasztás erősségét aksi töltöttségtől függően (általában olyan 80%-os töltöttséggel szoktam használni de igyenszek 50% fölött tartani, hogy minnél többet porlasszon)


Átlagban olyan 15 ml-t szoktam elfüstölni.

A legkevesebb eddig kevesebb mint 4 ml volt mert akkor annyira nem kívántam a legtöbb pedig 30 ml de az olyan nap is volt, hogy kellett a nikotin az ideigszálaim nyugtatására.


Hogy 1ml hány szál/doboz azt így nem lehet relatíve pontos adattal belőni.

Azt tudom, hogy érzetre egy világos kék multifilter és egy 6mg-os liquid között nincs különbség, de hát ezt embere válogatja, na meg az is, hogy milyen likquidet keversz be/veszel a boltba, mert érzetre egy mentolos erősebb mint a többi 6mg-os liquid, annál meg még erősebbnek érzed a jeges mentol ízesítésüt.


Ha pedig házilag tudja valaki keverni az megint csak más mert ott tud matekozni azzal, hogy milyen erős legyen mert vesz mondjuk 200 ml 0mg-os liquidet meg 500ml 9mg-ost abból már eléggé lehet matekozni, és akkor még mindig tárgyalni kell arról is, hogy milyen az alaplé, 30-70-es arány vagy 50-50 vagy 70-30.

PG/VG arány is számíthat igaz nem annyit de aki rendszeresen használja az e-cigit vagy csak azt szívja az érezhet közte különbséget.

Ismét az én példám, hogy a 6mg-os málnást ami 30-70-es arányban volt keverve (tehát inkább a füstből adott többet az íz kevésbé volt érezhető) erősebbnek éreztem mint a szintén 6mg-os de 50-50-es arányú sima mentolt.


Rengeteg tényező befolyásolja azt, hogy mi milyen erős milyen érzetet ad.

2018. júl. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem az eletromos..hát..állandoan pöfékelek...bár nem csodálom...rengeteget cigiztem...
2018. júl. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
még sztem drágább is a liquid...ha boltba veszed,én nem keverem,de azt olvasgatom itt,hogy keverve olcsobb.
2018. júl. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kránitz Ádám válasza:

Sokkal olcsóbb házilag keverve.


220 ml-t kapok 5800-ért.

5800-ból a boltba kb 40 ml-vel jövök ki.

2018. júl. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!