Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyitől kaphat valaki...

Lorie.katyja kérdése:

Mennyitől kaphat valaki nikotin mérgezést?

Figyelt kérdés
Kaptam egy vizipipát egy hete és már régóta szerettem volna, de most lett sajátom. De egy kicsit az elvette a kedvem, hogy egyik haverom nikotin mérgezéssel bekerült a kórházba szintén vizipipától. Dohány volt benne nyilván nem kavics és én is dohánnyal szívnám. Kicsi relatíve a pipa (40cm kb) szóval az lenne a kérdésem, hogy mennyi dohányt rajak bele hogy ne legyen baj? Vagy meddig szívhatom egyedül?

2018. júl. 13. 00:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia

Gondolom a h****erek házilag csinált és nem áztatta át rendesen , hogy kimenjen belőle a nikotin és csak ráb@**ta a likvidet és elpipázta...

Amit a boltba megveszel vpipadohány attól nem lesz nikotin mérgezésed max ha sokat raksz bele odaégeted és sz** íze lesz , attól nem lehet nikotin mérgezésed...!

2018. júl. 13. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi szépen...

Ez most nagyon megnyugtatott :D

2018. júl. 13. 11:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Szívesen :)
2018. júl. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!