Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van itt olyan ember, aki...

Van itt olyan ember, aki elhatározta kiskorában, hogy ő soha nem fog cigizni, aztán mégis kipróbálta?

Figyelt kérdés

2018. júl. 15. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Anyámék dohányosok voltak, én utáltam a füstöt, fájt a fejem tőle, minden bajom volt... aztán kipróbáltam, 7 év dohányzás lett belőle, 23 évesen kezdtem, 30 évesen letettem.
2018. júl. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
van,rá is szokott a nikotinra.
2018. júl. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jah... Alig bírtam leszokni... Már megbántam, hogy hozzányúltam.
2018. júl. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én kiskoromban nagy antidohányos voltam, anyumnak állandóan mondtam, hogy tegye le, idővel letette, bár más elhatározás miatt, az utóbbi időben mondjuk megint visszaszokott.

Én pedig kb másfél éve ugyan csak bulikon, de dohányzom, eleinte csak megkínáltak, aztán mostmár hozzátartozik egy buliban az ivás mellé, hogy dohányzom is. Persze ennél jobban nem akarom hogy kiterjedjen a hétköznapokra is, és eddig tudom is magam tartani, hogy csak a bulik kelléke legyen. De a gyerekkori énem most biztos adna egy pofont magamnak :D

2018. júl. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az hogy kisgyerekként ki mit fogad meg semmi jelentősége nincs.

Csak ha kipróbálja, mert azt hiszi hogy ő csak kipróbálja és nem fogja szivni.

Na ez nem igy van, mert mindenki igy gyújt rá először , hogy na ő aztán nem fog rászokni. Amikor meg már néha néha elsziv egy pár szálat , akkor is azt gondolja hogy ő bármikor abba tudja hagyni. AZT HISZI.

Lehet hogy van egy két ember aki pár szál után nem szokik rá , de az nagyon kevés.

Mert ha valaki amikor először rágyújt nagyon rossz a cigi, hányingere van tőle és mégis tovább szivja, utána már jön a szenvedély betegség és vége mindennek.

2018. júl. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!