Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy vegyem rá a szüleimet,...

Hogy vegyem rá a szüleimet, hogy engedjék a cigizést?

Figyelt kérdés

Már 1éve cigizek. Mult hónapban lebuktam az e cigivel, még arra is eléggé kibuktak, mivel nagyon antidohányosok.

Attol félek, hogy a cigizéstől annyira kibuknának, hogy szóba se álnának velem. Szerintetek melyik a jobb ha odaállok eléjük, hogy cigizek, vagy addig titkolom amíg tudom.

Tízennégy vagyok.



2018. júl. 16. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A saját érdekedben szokj le a cigarettától, mert sokféle súlyos problémát okozhat, pláne, hogy ilyen fiatal korban kezdted. A betegségeken kívül kozmetikai problémákat is fog okozni, azokat sem fogod később megköszöni magadnak. Arról nem is beszélve, hogy sokba is kerül.
2018. júl. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tekert cigit szívok és ezért nem kerül sokba (1500ft 70szál)

És nem szívok sokat

2018. júl. 16. 20:57
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mielőbb hagyd abba, a szüleidnek igaza van. Tudom hogy ez menő a tinik között, de később nagyon meg fogod bánni. Egyébként szerintem anyukád érezné a ruháidon mosáskor a cigi szagot, nem hiszem hogy hosszú távon el lehetne titkolni.
2018. júl. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
64%
Szívjad még etesd a rákokat
2018. júl. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen a lehető legrosszabb amit csinálhatsz.

Már megálltál a fejlődésben.

Legalábbis a szellemi fejlődésed már megtorpant, mivel ilyen kérdést feltettél.

2018. júl. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!