Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Le szeretnék szokni a cigiről,...

Le szeretnék szokni a cigiről, de előre félek a stressztől. Ki mivel "kötötte" le magát a leszókási időszakban?

Figyelt kérdés
Persze tudom csak akarat kérdése bla bla bla...de sajnos én a cigit pihenésre használom munkahelyen a 10 perces szünetben aranyat ért ...a hétvégi sörözés mellett is jobb a beszélgetés illetve stressz helyzetben is sokat jelent amikor kimegyek rágyújtok utána szinte full nyugodtan megyek vissza...ki hogyan küzdötte le ezeket? 1x nem cigiztem 3 hétig de végig aludtam ...amikor vissza mentem szabiról nem tudtam koncentrálni és folyamatosan fáradt voltam ez meddig tart?

2018. júl. 20. 14:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Hidd el akkor még nincs meg a kellő akarat ha ilyenek vannak.

Ha az akaratod elnyomja ezeket a "jól eső" érzéseket, majd akkor letudsz szokni.

Amikor azt fogod érezni , gondolni hogy húde jó , már egy napja nem szivom. Aztán még jobban örülsz egy hét múlva neki, hogy már eddig sikerült megállni.

Ez minden nappal csak erősödik benned, na akkor fogj neki a leszokásnak.

Mert e nélkűl nem fog menni.

Na ezt hivják AKARATnak.

2018. júl. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Még annyit hogy 20 évig szivtam, tudom mi az.

Már két doboz is kevés volt.

2018. júl. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Értem én...igazad van...de sajnos le kell tenni...én nem szeretném megvárni a 20 évet...el tudom hinni hogy 20 év után megutálja az ember...én 10 éve szívom...most kezdtem reggelente köhögni...valószínűleg már most is késő letenni...neki futok csak így nehezebb mint amikor megutálja az ember :( ...
2018. júl. 22. 08:53
 4/8 anonim válasza:
Próbáld nikotinos rágóval az elején. Aztán úgyis szenvedni fogsz. Nekem ez a 4. Nap rágóval. Van mikor jobb van mikor nem. Én nem akarom sokáig rágni. Mert úgy sosem szokok le
2018. júl. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Apa horgászott egy csomót akkoriban, anyának meg a legkisebb gondja az elvonási tünet volt a betegsége és az azzal járó folyamatos fájdalmai mellett.
2018. júl. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is sokat pörögtem rajta, hogy mit fogok csinálni cigizés helyett. Aztán rájöttem: semmit! :D

Hidd el, a ddohányozni sokkal stresszesebbb, mint nem. Ez, hogy nyugtat, meg oldja a stesszt, ez hülyeség. Már attól van egy alap ingerültség, hogy el fog fogyni, venni kell, hol, mikor, mennyit, meddig elég, stb..

nem gyújtod meg 3-4 napig, ki fog benned alakulni egy elgedettség, egy kisebbfajta fölényérzet a dohányosokkal szemben, hogy neked sikerült. Sokkal egyszerűbb letenni, mint ahogy az az elején ígérkezik, de nem szabad tőle félni :)

2018. júl. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igazatok van :) ...sokkal nyugodtabb vagyok meló helyen is...és büszkén megyek ki a dohányzók közé hogy na látod nekem erre nincs szükségem :) ... volt amikor tökre elszívtam volna egy cigit és csak az adott erőt hogy "majomkodtam" a kollégák előtt hogy ti gyengék vagytok pedig ez tökre nem kell az embernek...(nálunk a melóhelyen mindenki cigizik) büszkén feszítettem ők meg irigykedtek hogy milyen jó nekem xD ... amúgy nekem ami bejött eddig az a répa (nyers répa) és a citrom...ha nagyon meghalok egy cigiért csak eszek egy kis citromot...utána tényleg nem kívánom a cigit...illetve a kv helyett tejes kv ...baromi lánc dohányos voltam...de 5 napja nem szívom tudom hogy ez nagyon kevés de kezdetnek nem rossz :)
2018. júl. 26. 12:00
 8/8 anonim válasza:
Eltelt már az első hét vagy még nem?
2018. júl. 29. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!