Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Aki leszokott a dohányzásról...

Aki leszokott a dohányzásról mennyi idő után szokott vissza?

Figyelt kérdés
Aki nem szokott vissza az meddig szenvedett?

2018. júl. 22. 21:19
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

2hét kb

fogpiszkálót rágcsáltam

2018. júl. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Nekem ez a 4. Nap nikotinos(2mg)rágóval csinálom. 5 db.-ot rágok el egy nap. Eddig tűrhető. Főleg kaja után rossz, nem akarok sokáig rágózni mert akkor sosem szokok le.
2018. júl. 22. 21:29
 3/29 anonim ***** válasza:
Nagypapám napi 3 dobozzal elszívott, 16 éves kora óta. Lett egy rossz tüdőszűrő lelete és másnap kidobta az összeset, ami volt otthon - 66 évesen. Rengeteget szotyizott, nassolt, hirtelen hízott sokat, de nem szokott vissza, amíg élt.
2018. júl. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
én 3 éve cigimentesen élek. rágó semmit nem használ.
2018. júl. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Én még csak 28 vagyok.
2018. júl. 22. 21:40
 6/29 anonim ***** válasza:
4 hónapig egy szálat se szívtam, de olyan idegbeteg állat voltam emiatt, hogy nyugtatót kellett szednem. Nem érte meg, így most napi 3-4 szálat szívok. Valójában nem a nikotin, meg a füst hiányzott, hanem a mozdulatok, a szertartás. Ezt nem pótolta a ceruza/fogpiszkáló rágcsálás, se szotyi, se cukorka, se semmi.
2018. júl. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
4 hónap után?
2018. júl. 22. 21:41
 8/29 anonim ***** válasza:
Igen, 4 hónap után. Mi ebben olyan furcsa? Tudok olyat, akinek még 1 év múlva is elvonási tünetei voltak. Nem a nikotinra, hanem a mozdulatokra pszichésen. Az agyunk nem felejti ám el a cigizést. El lehet hagyni, ki lehet bírni, csak nem mindenki egyformán bírja, és nem is mindenkinek éri meg. Nem olyan egyszerű a kérdés, hogy hülye, aki X hónap után visszaszokik. Jóval bonyolultabb a dolog ennél.
2018. júl. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Féltem ki írni a kérdést. Pont ezért. Mivel lenne jobb valakinek az ha nem szokik le?

Ezt nem értem. Értem én hogy nem lesznek elvonási tünetei. De az elvonási tünetek inkább csak valami félelem lehet. Én nem úgy vagyok vele hogy na majd most még ha fejen állok is leszokok. Régebben így álltam hozzá és voltak olyan tüneteim hogy nem igaz. Tuti lesznek most is, de most úgy voltam vele, hogy még reggel sem voltam benne biztos hogy le akarok e szokni. Aztán ránéztem a cigire és ezt mondtam. Ez a kis papír darab fog engem befolyásolni egész életemben? Hát nem!

Aztán még lehet, hogy de....

Nagyon remélem hogy ez az elgondolás végig visz a leszokás útján

2018. júl. 23. 06:40
 10/29 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ha elszánt vagy menni fog.
2018. júl. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!