Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ki mit ajanlana hogy elterelje...

Ki mit ajanlana hogy eltereljem a gondolatom a ragyujtasrol? Leakarom tenni a cigit.

Figyelt kérdés
2018. júl. 26. 08:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne tereld el a gondolataid. Ha eszedbe jut, csak gondolj arra, hogy most azért sem. Aztán majd megszokod idővel, és egyre ritkábban jut az eszedbe. De szokták ajánlani a rágózást. Ha rágyújtanál, akkor inkább rágj egyet. De jól nézd meg milyet veszel, mert a cukormentes rágók nagy mennyiségben fogyasztva hasmenést okoznak.
2018. júl. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt
2018. júl. 26. 08:23
 3/8 anonim ***** válasza:
zabálj
2018. júl. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 szenes43 ***** válasza:
Kb. 50 évi dohányzás után leszoktam. Nem elsőre az első befulladásom után,hanem mikor ismét befulladtam s kijött a mentő. Volt velük egy doktornő aki miután levették az oxigénálarcot megígértette velem hogy legalább másnap reggelig nem gyújtok rá.Szavamat adtam.Ennek lassan 2 éve.Semmi pótszer nem kellett csak felidéződött bennem a légszomj.Az viszont nem állt arányban a cigaretta által keltett jó érzéssel.
2018. júl. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Most fejfajas gyotor
2018. júl. 26. 10:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy rokonom mindig cukorkát szopogatott, ha épp rá akart gyújtani, eleinte nagyon sokat, idővel azt is el tudta hagyni. Ez persze hizlal, biztosan van jobb megoldás.
2018. júl. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
kell keresni helyette egy pótcselekvést. Én mikor dohányoztam nem kávézta, mikor letettem elkezdtem kávézni.
2018. júl. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Pl mi lenne a legjobb ? Mert itthol unalmamba is folyton ragyujtanek
2018. júl. 26. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!