Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Melyik vaporizátor éri meg...

Melyik vaporizátor éri meg jobban?

Figyelt kérdés

Két félét néztem az egyik:

[link]


a másik: [link]


Jól látható hogy az ár a 2.nál több, szerintetek melyiket éri meg jobban megvenni? Azt ami manuális vagy az elektromost? Félek hogy az elektromos tönkre fog menni hamarabb. Van aki használja valamelyiket vagy ismeri?



2018. júl. 26. 21:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyik barátomnak volt elektromos, Snoop Dogg által tervezett vapója, egyszer leesett az asztaláról kb 110-120 centi magasból azóta nem működik :D

Van gomoán egy 2000 forint körüli manuális is ami majdnem ugyan olyan mint amit linkeltél, szerintem próbáld ki először azt, én is tervezek venni egyet. Ugyan az a fizikája mindkettőnek, nem hiszem hogy az egyik rosszabb lenne a másiknál. :D

Majd számolj be, hogy milyen. :)

2018. aug. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Első válaszolónak igaza van, egy manuális olcsó vaporizer elsőnek tökéletes. Ha tetszik akkor utánanézhetnél a Fury 2-nek, kicsit drágább mint a snoop dogos de jobb.
2018. szept. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!