Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit tegyek higy ne gyujtsak...

Mit tegyek higy ne gyujtsak ra? Elottem van a cigi mivel batyam es apukam is szivja. Nem akarok cigizni nagyon nehez kibirni higy elottem van

Figyelt kérdés
2018. júl. 27. 12:27
 1/2 anonim válasza:
Csak egy lehetőség van. Döntsd el komolyan, hogy le akarsz e szokni. Ha nem akarsz eléggé leszokni akkor biztosan úgyis rágyújtasz amikor megint előtted lesz vagy megkínálnak vagy nagyon kívánod. De ha tényleg le akarsz szokni, akkor most azonnal tedd le és semmi esetben se gyújts rá! Csak az első pár nap nagyon nehéz, de simán kibírható. Kerülgetni fognak a hiányában rossz érzések, de még így is sokkal kevésbé fog fájni mint pl. életed legnagyobb szerelmi fájdalmai amik amúgy is sokkal tovább gyötörtek. Szóval légy erős és bírd ki az első pár napot, tényleg szokj le, én 2ik napja nem gyújtottam rá és nem is fogok többet, sok sikert kívánok neked is,ha tényleg le akarsz szokni 1000% hogy sikerülni fog, erős leszel!
2018. júl. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Sikerült?
2019. szept. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!