Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A már előre bekevert NIKOTINOS...

A már előre bekevert NIKOTINOS e-liquidhez, hogy kell aromával keverni?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy a sima nikotin menteset az 1/10 arányban kell keverni. Szóval ha már megvan az alap bázis 50-50 akkor 100ml ben 90 a bázis és 10 az aroma.


Ha én veszek ilyen nikotinos bázist szintén 50-50 és 6mg os nikotint tartalmas akkor azt is úgy kell bekeverni, hogy 1/10 es arányban legyen az aroma?


Bárhol kerestem erről nem nagyon szóltak videók se bejegyzések. A nagyon profik már a bázist is maguknak állítják elő és tudom, hogy ott azért már komolyabb számolások vannak.


(gondolom akkora nagy gebaszt nem tudok csinálni azzal ha teszem azt 100ml hez hozzá öntenék 10 ml aromát, ezt a részét nem nagyon lehet elbaszni. Csak gondoltam rákérdezek, hátha akad olyan is aki többet tud :D )

Válaszokat előre is köszönöm!



2018. júl. 27. 23:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Minden aroma más. Más-más arányban kell a löttyhöz keverni, az üvegükön rajta van az ajánlott mennyiség.
2018. aug. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!