Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A füves cigitöl lehet epilepsz...

A füves cigitöl lehet epilepsziát kapni? Milyen fajta fuves cigi az Amnesia haze? Valaki ismeri aki jartas? Nagy segitseg lenn . Kicsit most meg vagyok ijedve.

Figyelt kérdés
Egyszer szivtam fuves cigit 2 slukkot de nem tudoztem le. Alitolag nincs hatasa de este 11 orakor szivtam el es hajnali 3 kor arra ebredek hogy ugy dobog a szivem majd meghalok es kozbe melegseg kapott el es ereztem mindjart megfulladok azt hittem meghalok .

2018. júl. 29. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Minden drogtól rohamaid lehetnek, ha epilepsziád van.
2018. júl. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkabb panikroham volt.
2018. júl. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sokszor van panikrohamom

Es kicsit hipohonder vagyok:((

Ebbol hogy lehet kigyogyulni?

2018. júl. 29. 19:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy hajlam-e vagy "örökölhető-e" az epilepszia, de ha igen, akkor gyakorlatilag bármilyen hatás kiválthatja az életed bármely szakaszába. Sőt, ha jól tudom, az állatokkal is megeshet. Annyit tudok, hogy egy ismerősömet epilepsziás roham miatt vitték be a kórházba, és ott kiderült, hogy rosszindulatú daganat van az agyában.


Ha hipohonder vagy és leakarod küzdeni, akkor a felső sorokat próbáld figyelmen kívül hagyni, tereld el róla a gondolataidat. Ha pánik beteg vagy, akkor jobb lenne egy szakorvossal konzultálni erről. Lehetséges amúgy, hogy rosszat álmodtál, és közben bebeszélted magadnak, hogy a fű az oka, ez miatt pánikoltál. Amúgy meg ezek a nevek, csak fantázia nevek, a különböző törzseket jelölve. Van amelyik névnek, van némi "logikus" alapja, van amelyiknek nincs. És maga a füvet hívják Amnesia Haze-nek, amit tudsz keverni dohánnyal vagy más egyéb füstölni valóval, így lesz füves cigi. Nem tudom, hogy hol hallottál erről a névről, de Mo-n nem hiszem, hogy tudni fogod, hogy mit szívsz, ha csak nem te vetted a magokat és termesztetted. Csak tippelni lehet, hogy mi micsoda, ha csak nem vagy teljesen jártas az ügyben (kinézet, íz, hatás stb...), de nagy eséllyel Thai és annak változatai az elterjedtebbek itthon. És még nagyobb eséllyel meg biot, vagy vmi útszéli gyomot fogsz kapni.


Amúgy meg orvosi célú felhasználással, a fűvel akár a pánikot vagy a szorongást is lehet kezelni, csak ahhoz mértéket kell tartani, meg nem mindegy, hogy milyet szívsz, meg ugye nem a THC csak a mérvadó a dologban...


[link]

2018. júl. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1.Ha nem tüdőzted le akkor nem is szívódhatott fel, tehát nem válthatott ki hatást. 2.Ha szívsz, és le is tüdőzöd, akkor 10percen belül már hat. Szóval ez a pánikroham csak a puszta gondolattol lett, hogy füveztél, és nem pedig a fűtől.
2018. aug. 6. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!