Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért dohányzik ilyen sok...

Miért dohányzik ilyen sok fiatal lány?

Figyelt kérdés

2018. aug. 6. 01:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%

Rossz a kérdés.

Miért dohányzik az emberek 99%-a? :O

A válasz pedig az, hogy azért, mert ostobák.

2018. aug. 6. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%

Én már gondolkoztam rajta, hogy fesztiválra ha eljutok, minden szembejövő lányt megkérdezek van-e cigije, és akinek van, az mikor előveszi elrakatom vele és azt mondom, tedd el és szokj le róla!

Akinek meg "épp" nincs, vagy utolsó szála van, annak meg adok egy pacsit és továbbra is biztatom a leszokásra.

Aki esetleg véletlen azt merné állítani, hogy nem dohányzik, azt meg lepacsizom és a vendégem egy kör bármire! ;)

2018. aug. 6. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
És azt miért nem tetted hozzá kérdező hogy "sok fiú"? Csak a lányokat lehet csesztetni érte?
2018. aug. 6. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nagyrészt lányokat látok cigizni, 15-16 körül lehetnek...
2018. aug. 6. 02:07
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert függők vagyunk. De azt is vedd figyelembe, hogy sokan csak menőzésből "cigiznek", játsszák az agyukat de le sem tüdőzik.
2018. aug. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

16/L vagyok, 15 évesen kezdtem dohányozni. Nagyon rá voltam kattanva a koffeinre, és mikor egészségügyi okokból le kellett szoknom róla, a cigarettával próbáltam pótolni. A koffeinről ügyesen le is szoktam, de a dohányzás lépett a helyébe, sajnos. Volt olyan időszak, mikor rengeteget szívtam egy nap (több, mint fél dobozzal, ami valljuk be egy 15 éves lányak sok). Ezt a mennyiséget sikerült csökkentenem, most már csak akkor cigizek mikor a városban mászkálok (ritkán megyek ki a házból). Akkor is csak "pótcselekvésként" dohányzom, próbálom elterelni a figyelmem hogy ne érezzem rosszul magam, mert nagyon szorongok emberek között. Meg persze jól is esik ilyenkor rágyújtani.

Az, hogy miért dohányzik ennyi velem egy idős lány, egyértelmű; mert "menő". Mert nem szabad, és a lázadás ebben a korban nagy szerepet tölt be.

2018. aug. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
75%
#5 az szájrákot okozhat vagy valami ilyesmit nem? 8ha nem tüdőzik le rendesen) ?
2018. aug. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Kicsiként gondolom mert menő, meg mert látják, hogy a felnőttek is azt csinálják, az olyan "nagyos dolog" ; ha csoportosan csinálják, gondolom még menőbbnek érzik magukat tőle; és akkor pl egy kicsivel esetlenebb csajszi is pl érezheti, hogy "húúú akkor őt most beveszik, beavatják a bandába". Itt lehet önbizalomhiány pl; vagy lázadás, hogy tesznek a szabályokra , mert elegük van a szabályokból; a másik dolog; amit írni akartam; ja tényleg, ez ide is kapcsolódik; mert annyira tiltva van, hogy el kezdi a gyereket foglalkoztatni, hogy "miért is?" És akkor aztán rájön, hogy ez neki jó, mert ilyen pleasure; élvezetet ad. És akkor lehet, hogy pl ki is növi a menőzést közben, de az örömforrásnak mert pl ha nyomott az élete , nem érzi magát jól benne, lehet esetleg depressziós; kiengedi a gőzt. Láttam már olyat, hogy hideg volt, és valaki azért gyújtott rá. És olyat is láttam, az azért eléggé idegesítő volt, már hozták a törvényt, hogy megállókban nem lehet dohányozni, okés , az a csajszi valszeg nem nézett tv-t, és még a dohányozni tilos matrica se volt kint a megállóban; mert annyira friss volt; viszont. Szakadt az eső, kb olyan 5-en 6-an bent álltunk már a tető alatt; de tényleg úgy zubogott a víz; és van ott az a két négyzetméternyi kis tető. Na, az alatt bent álltunk 5-en 6-an; egyszercsak jön egy ilyen kis tinifruska, ilyen depressziósnak öltözve kicsit; mint aki nem törődik a külsejével, hogy direkt rondává teszi magát, mert van egy ilyen stílus; na de dolog, hogy a saját külsejével nem törődik, de velünk se törődött, akik már ott álltak az alatt a tető alatt; bement ő is oda, és ott rágyújtott. Fú, én erre r.hadt ideges lettem; de mondom lecarom, nem kezdek el én itt nevelni, inkább kiálltam a szakadó esőre, csak ne ott mellettem bezsúfolódva dohányozzon. Érdemesebb sokkal carrá ázni, mint beszívni azt a büdös fullasztó füstöt.
2018. aug. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
*szal amúgy nem igénytelen volt, csak nem akartam leírni a konkrét stílus nevét, hogy mihez hasonlított, de lehet, hogy ilyen "lecarom"-típusú kiscsajszi volt, de még esetleg azt is el tudom képzelni, hogy ő így tetszett magának. Ja és nem a stíluson van a hangsúly, ő direkt nézett úgy ki, szóval tényleg nem igénytelen volt, de ronda, és mintha azzal is akart volna magára figyelmet fölhívni, meg esetleg pl az is lehetett egy oylan segélykiáltás , a dohányzás mikor már ott több ember ott állt a tető alatt, és ennek ellenére rágyújtott; hogy elhanyagolták őt gyerekkorában, és akkor biztos, hogy őt így megjegyzed. Olyan 16 körül volt.
2018. aug. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
*Ja meg pl lehet, hogy unatkozik, és kell valamit csinálni stresszlevezetésre/ unaloműzésre; lehet, hogy pl tömegben frusztrált lesz, és tereli el a tömegről a figyelmét, hogy a cigire koncentrál, vagy pedig az unalomról tereli el a figyelmét. Mert akkor közben nem csak várakozik only, hanem történik is valami.
2018. aug. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!